Liūties išdaigos Kaune: skendo degalinė, greitoji kelią skynėsi prieš eismą

Kauną šiandien daužė kruša ir skalbė liūtis. Daugelyje vietų patvino gatvės, jose skendo mašinos, techninės pagalbos automobiliai vos spėjo suktis. Tokį stichijos šėlsmą gyventojai sako seniai beregėję.

Kruša daužo Kauną po vidurdienio. Virš miesto užtemsta dangus, ledai kapoja viską aplink. Liudininkai fiksuoja, kaip žmonės vos spėja įbėgti ir pasislėpti parduotuvėse. Pasipila ir liūtis. Akimirksniu patvinsta dalis miesto gatvių. Daug kur jos tampa nebeišvažiuojamos.

Štai viduryje apsemtos itin judrios Taikos prospekto, Birželio 23-iosios ir Baranausko gatvių sankryžos jau stovi užgesusi mašina. Vandens iki pat durelių, vienas nepagalvotas judesys ir jo jau pilna viduje. Pagyvenęs vyriškis indeliu bando išsemti vandenį iš automobilio salono.

„Dureles netyčia atidariau, pro šalį važiavo, kai davė bangą tai ir į vidų pripylė, kad džiaugsmas pilnas būtų“, – skundžiasi gyventojas.

Kaunietis pasakoja, kad vidury balos sėdėjo kone valandą, kol kiti išstūmė. Dabar džiovina kilimėlius ir viliasi, kad automobilis užsikurs.

„Vandens tai va tiek, užsiurbė variklis ir užgesai ir stovi baloj. Atsirado žmonės geri, kurie išstūmė į krantą. Nepamenu tokios, ne tik liūties, bet ir va tokio dydžio gruodas, sėdėjau, bijojau, kad langus neišmuštų mašinos“, – pasakoja kaunietis.

Įsišėlusi stichija ne juokais išgąsdino gyventojus ir visiškai užtvindė degalinę. Ją tenka uždaryti – visa teritorija sklidina vandens ir aptverta stop juosta. 

„Išvengiau, pralaukiau, bet dabar panašu, kad ne ką geresnė situacija. Aš visai ne iš toli važiuoju, bet pamačiau kas darosi, bandau grįžt namo, bet panašu, kad neišeina“, – sako kaunietis.

Mieste formavosi milžiniškos spūstys. Techninės pagalbos automobiliai vos spėja suktis, veždami iš gatvių paskendusias mašinas. 

Sunku pravažiuoti ir specialiosioms tarnyboms – kaukdamos lėkė greitosios, viena bandė laviruoti tarp eilių automobilių, kita skubėjo prieš eismą. 

Gyventojai basomis braidė po balas ir rinko pamestus automobilių numerius, jų matyti pridėtų pakelėse. Sinoptikai įspėja, kad stichija keliauja per Lietuvą,  kruša prasiautė  Šiauliuose, liūtis nuplovė Jurbarką. Gamtos šėlsmą vakarop pajus ir kiti šalies miestai. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų