Kaunietė Karolina metė sau nelengvą iššūkį: atsisakė automobilio

TV3 laidos „Tylūs geradariai. Tvarumo istorijos“ vedėjas Leonardas Pobedonoscevas apsilankė aplinkosaugos aktyvistės Karolinos Lukminės namuose ir domėjosi, kaip jai šiame skubančiame pasaulyje sekasi gyventi, sąmoningai nusprendus atsisakyti nuosavo automobilio.

Mergina pasakoja, kad dar labiau atsigręžti į ekologiją ją paskatino antrasis nėštumas. Dėl noro gyventi tvariau, mažiau naudotis aplinką teršiančiančiais automobiliais, ji su vyru net pakeitė gyvenamąją vietą.

„Keliame sparnus arčiau miesto, į mišką, į Ažuolyną Kaune. Kraustomės gyventi iš Kauno rajono, nes nori būti arčiau gamtos, bet tuo pačiu būti ir arčiau miesto ir nenaudoti to automobilio, daugiau vaikščioti pėstute, daugiau dviračiu naudotis, viešuoju transportu“, – teigė laidos pašnekovė.

Kad gyvenimas būtų dar sveikesnis mergina pasakoja dažnai sau kelianti įvairius iššūkius.

„Visą vasarą aš nesinaudojau automobiliu, kol buvau geros sveikatos, visur su dukryte važinėjau dviračiu. Iššūkį buvau sau iškėlusi 30 dienų be automobilio visiškai, bet man gavosi net visą vasarą man nesinaudoti automobiliu. Iš pradžių buvo sunku, turėjau prisiversti, o po to jau kitaip ir nebeįsivaizdavau“, – teigė K. Lukminė.

Karolina pasakoja, kad dabar jos šeimai pilnai užtenka ir vieno automobilio ir tokį žingsnį ji ragina priimti ir kitus žmones.

Visą Karolinos istoriją rasite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Tylūs geradariai. Tvarumo istorijos“ žiūrėkite kiekvieną šeštadienį 11:30 val. per TV3.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
t
teisingai padarė
2021-04-04 08:44:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
dar ir pasitenkinti gali ant dviračio balnelio, kaip kolchozo partijos pirminyyyko žmona Ispanijoje...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų