Giminaičiai nori parduoti vienintelę Antano pastogę – tikina neapsikentę brolienės elgesio

Antanas sako, kad broliai ir seserys nori atimti iš jo paskutinę pastogę. Tačiau šie tvirtina, kad kantrybės taurę perpildė jų vaikystės namus užvaldžiusi Antano žmona Irena. Spręsti giminaičių konflikto nuvyko „TV Pagalbos“ gelbėtojas Žilvinas Žitkus.

Po tėvų mirties likusią medinę trobą, kurioje gyvena Antanas su žmona, paveldėjo ne jis, o visi penki vaikai. Pasak Antano, broliai ir seserys sumanė jį iškraustyti, nes nori namą parduoti, o gautus pinigus pasidalinti.

Pasak Antano žmonos Irenos, vyro giminės žiūri į ją tarsi iš aukšto, lyg ji būtų prastesnė. Moteris įtaria, kad viskas dėl to, nes ji baltarusė. Sutuoktiniams jau įgriso giminaičių puolimas ir jie yra pasiruošę palikti trobą – tik ne tuščiomis.

„Sumokėtų mums 6 tūkstančius ir mes išeiname rytoj“, – sakė Irena.

Tiesa, Antano sesuo Stasė pasakojo, kad būtent Irena taip įsijautė į namų šeimininkės vaidmenį, kad jiems nebeliko tėviškėje vietos. Esą metams bėgant visi pajuto, kad nėra laukiami ir pageidaujami savo vaikystės namuose, todėl ir kilo mintis turtą tiesiog parduoti.

Antano brolis pritarė savo sesei – viską galima taikiai ir ramiai išspręsti, tačiau jo kantrybę pribaigė brolienės noras jaustis padėties šeimininke.

„Visada jaučiuosi ten nejaukiai. Kai brolis būna vienas – viskas normaliai“, – kalbėjo vyras.

„Man kelis kartus teko užvažiuoti ir matydavau po kriauše sėdinčius pijokus. Užeidavau į kiemą – pijokynas. Broliui buvo pasakyta – gyvenk tol, kol pasistatysi savo namą. Mes jį mylime ir mums jo gaila, kad nesusitvarkė savo gyvenimo ir besąlygiškai paklūsta žmonos diktatui“, – broliui antrino kita sesuo.

Ar pavyko Antanui susitaikyti su giminaičiais, pamatykite vaizdo reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų