DIENOS PJŪVIS. Puidoko susidūrimas su STT pareigūnais: kas iš tiesų vyko Seime?

Ketvirtadienį per plenarinį Seimo posėdį Mindaugas Puidokas pareiškė patyręs Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) smurtą. STT kelias valandas krėtė pirmuose Seimo rūmuose esantį parlamentaro kabinetą, o jo padėjėją Kęstutį Motiečių sulaikė – jis įtariamas papirkimu ir prekyba poveikiu. Kas iš tiesų vyko Seime?

Apie tai naujienų portalo tv3.lt aktualijų laidos „Dienos pjūvis“ pokalbis su Seimo nariais Matu Maldeikiu ir Juliumi Sabatausku.

Portalas tv3.lt primena, kad apie patirtą smurtą M. Puidokas pranešė Seimo plenarinio posėdžio metu. 

„Įvyko precedento neturintis atvejis Lietuvos parlamentarizmo istorijoje. Savo kabinete buvo prieš mane smurtaujama STT agentų, buvau smaugiamas, suplėšė, reiškiasi, rūbus, be jokio statuso, reiškia, pagal jų nutartis, nes nesu nei liudininkas, nei įtariamasis. 

Iš manęs buvo atimti asmeniniai daiktai jėga. Buvau iki kraujo... ir rankos sudraskytos. Trūko oro. Aš sakiau, kad drūstu, trūksta oro, vis tiek mane smaugė ir savo veiksmų nenutraukė. Tikrai tokie dalykai Seime neturėtų vykti“, – per Seimo plenarinį posėdį ketvirtadienį sakė M. Puidokas.

Jo teigimu, tai susidorojimas su juo dėl jo politinės veiklos.

Savo ruožtu STT pranešė, kad M. Puidoko padėjėjas Kęstutis Motiečius įtariamas papirkimu ir prekyba poveikiu. Ikiteisminį tyrimą STT skelbia pradėję po Seimo nario Mato Maldeikio pranešimo apie bandymą jį papirkti.

Tuo metu Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų parlamentaras Matas Maldeikis sako, kad 50 tūkst. eurų kyšis jam buvo pasiūlytas apytiksliai prieš mėnesį ir tuomet jis kreipėsi į teisėsaugos pareigūnus.

Ketvirtadienį po apklausos papirkimu ir prekyba poveikiu įtariamas M. Puidoko padėjėjas K. Motiečius buvo paleistas į laisvę.

Plačiau apie šią situaciją skaitykite čia.

LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.

Svarbiausios dienos naujienos, ekspertų ir politikų įžvalgos bei komentarai aktualių pokalbių laidoje „Dienos pjūvis“ – kiekvieną darbo dieną naujienų portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play.


Rašyti komentarą...
V
Vaida
2021-06-11 13:17:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Debilizmas vyksta !
Atsakyti
-1

N
Nesamones
2021-06-11 13:40:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kazkaip nesupraantama kodel dar neatstatydintas sienos generolas Pozela. O siena turi buti uztverta per dvi savaites. Arba prezidenta Nauseda atstatydinti iskarto tuoj pat.
Atsakyti
-1

P
Pilietė
2021-06-11 13:25:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puidokas gal nešventas,bet Matas maldeikis atrodo kad dažnai jam pykčio ar psichologiniai priepuoliai.Tai gal ir dabar suaktyvėjimas
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų