Buvusio vyro smurtą patyrusi Solveiga nebegali tylėti: dabar jis grasina atimti dukrą

Nepavykusi santuoka dažnai baigiasi skyrybomis. Solveiga (vardas pakeistas) bėgdama nuo savo buvusio vyro psichologinio ir fizinio smurto, po dvejų metų vis dar sulaukia grasinimų, šantažo ir keršto įtraukiant bendrą vaiką.

Po nepavykusios santuokos ramybės ieškanti moteris pagalbos kreipėsi į TV3 laidą „Prieš srovę“. Solveiga tikisi, kad bent taip jos buvęs vyras išgirs, ką ji nori pasakyti jau ilgą laiką.  

Patyrė smurtą

Solveigos teigimu, jos santuoka nebuvo svajonės išsipildymas. Gražiai prasidėjusi draugystė vėliau virto į įžeidinėjimus, smurto protrūkius ir patyčias.

„Jis mane purtė, jis mane draskė, jis mane visokiais žodžiais engė – „tu žiurkė, psichopatė, durnė“ ir visaip kaip. Aš sakiau susitarkime gražiuoju, žinutes rašiau – „ateik, pasikalbėsime“. Dėl vaiko, dėl dialogo aš padariau jau viską. Viską, kad mes turėtume tą dialogą, bet jis visiškai, kategoriškai“, – TV3 laidai „Prieš srovę“ pasakojo Solveiga. 

Prieš dvejus metus moteris pamačiusi tikrą buvusio vyro veidą nusprendė išsiskirti taikiai, tačiau jis visą laiką po skyrybų nepalieka jos ramybėje – įžeidinėja nemaloniais žodžiais, tampo po teismus. Taip pat savo kerštui vyras naudoja ir jų bendrą vaiką. 

„Jis mane patraukė, nes linksmas ir draugiškas pasirodė. Ilgainiui pradėjo sakyti „tu man atnešk, tu man paduok, tu man padaryk“. Tada prasidėjo „tavo kotletai per sūrūs, sriuba per tiršta, tu ne taip šaukštus sudėjai, kodėl indai neišplauti“, nors turime kūdikį ką tik gimusį. Taip aš galiu tuos indus išplauti, bet gali ir tu prisidėti prie buities“, – sakė Solveiga. 

Persikėlė į kitą miestą

Moteris bandydama pasprukti nuo vyro persikėlė į kitą miestą, tačiau vaiko tėvas Solveigą bando pasiekti kitais būdais – rašydamas skundus teismams, kad ji netikusi mama, ar siųsdamas grasinančias ir žeidžiančias žinutes. 

„Akivaizdu, kad nesiorientuoji realybėje ir neturi smegenų suvokti savo elgesio pasekmių. Taip, žinau ją (dukterį – aut. past.) traumavai, sėsk ir pasikalbėk su vaiku. Kokia žiurkė dar sako, kad rami, neprieštarauji...“, – Solveigai rašė jos buvęs vyras.

Tokių žinučių ji sulaukė daugiau nei 5000, dauguma jų žeminančios ir įžeidžiančios. Vyro žinutėse, kaip teigia Solveiga, skaudūs kaltinimai ir grasinimai iš jos atimti vaiką.

„Per tą laiką aš gavau 5500 žinučių, aš paskaičiavau, kad dvejus metus per dieną gaunu apie 6 žinutes. Taip pat elektroninis paštas, skambučiai. Aš neturiu ramybės nuo jo“, – pasakojo moteris. 

Siekia pakenkti

Moters nuomone, toks vyro elgesys – siekis atkeršyti dėl priimto sprendimo ir skyrybų. 

„Įžeistas jo ego, didžiulis pyktis, didžiulis įniršis, kaip tu taip galėjai mane palikti. Kaip tu taip galėjai išvažiuoti, juk tu nieko verta, juk tu nieko nesugebi, juk tu nieko nemoki.

O tu čia gyveni kitame mieste, turi darbą, turi namus, viską tu turi ir dabar yra didžiulis pavydas ir didžiulis keršto troškimas, kad aš išvažiavau ir išsivežiau dukrą“, – sakė Solveiga. 

REKLAMA

Su tėvu moteris dukrai matytis leidžia ir, pasak moters advokatės, jų susitikimų kiekis leidžia susikurti ryšį tarp tėvo ir dukters. 

„Bet tai, kaip jis domisi, ir tai, ką jis rašo ar daro, yra siekis pakenkti man, atkeršyti man. Ir jis ne kartą yra taip pasakęs: „padarysiu viską, kad dukra gyventų su manimi“, – pasakojo moteris. 

Močiutė palaiko dukrą

Solveigos mama mano, kad vyras taip elgiasi iš pavydo. Moteris palaiko savo dukterį. 

„Būtų labai gerai, kad atsirastų pas ją ramybė, kad ji galėtų ramiai naktimis miegoti ir kad vieną kartą baigtųsi tie teismai, tie antstoliai. Pinigus reikia uždirbti, jie nesimėto, o jis parašė, kad sužlugdys finansiškai“, – teigė Solveigos mama. 

Moters teigimu, pažeminimų ir šantažo priežastis – nedingę jausmai buvusiai žmonai.

„Gal čia yra atvirkštinis variantas – meilę išreiškia per neapykantą. Aš dabar tik sakau tiek, dabar mes pamatėme tikrąjį jo veidą, kai ji išėjo ir prasidėjo visi teismai, bylos. Tai mes pamatėme su kuo ji gyveno“, – pasakojo Adelė (vardas pakeistas).

Buvęs Solveigos vyras situacijos komentuoti nenorėjo, o pati Solveiga jau metus kuria naujus santykius su kitu vyru. 

Daugiau detalių apie Solveigos ir buvusio vyro santykius ieškokite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje, arba čia:

Laidą „Prieš srovę“ žiūrėkite kiekvieną antradienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 laidą „Prieš srovę“. 


Rašyti komentarą...
L
Lilija
2021-01-02 16:47:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Mano draugei tas pats psichologinis smurtas, patyčios ir t. t. Kur besikreipė, kai į sieną. Tikra gerovės valstybė, kai kuiliai karaliauja be stabdžių
Atsakyti
-1

T
Ta
2021-01-02 16:49:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tokių psichinių vieta už grotų, o dabar niekam nerūpi, juk moteris kantri vergė šioj gerovės valstybėj
Atsakyti
-1

P
Petrutė
2021-01-02 18:34:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš pavydo ir pasiutimo nusigraužtų. Airijoje jsu senao būtų pastatytas į vietw,nebūtų nei sksmbučių ,nei žinučių. Bet čia be įststymų šalis,pakišo pjnigų teismui ir jo tiesa.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų