Ant „X faktoriaus“ scenos žengė ir Gerdos Zaptoriūtės sužadėtinis: „Norėtųsi šeimyninį duetą užsukt, bet...“

TV3 televizijos žiūrovus prie ekranų pritraukė dar viena „X faktoriaus“ atrankų laida, kurios metu į sceną sugrįžo ir Gerda Zaptoriūtė. Bet į projektą ji atėjo ne viena – ją atlydėjo jos sužadėtinis Jovydas Zabiela, kuris taip pat išbandė savo jėgas „X faktoriaus“ scenoje. 

Pasirodo, kad Jovydas yra pirmoji Gerdos meilė nuo 5 klasės ir iki 8 klasės, kaip teigė pati mergina, ji jį persekiojo, o vaikinas esą jos taip ir nepastebėdavo.

Galiausiai Gerdą pamilo ir pats Jovydas, bet tai nutiko kur kas vėliau – per „X faktoriaus“ kūrybinę stovyklą. O juos suartino tai, kad jie abu yra iš Utenos.

Po projekto šviežiai iškepta pora persikraustė kartu gyventi į sostinę, nusipirko šunį, o Jovydas nusprendė dar ir romantiškai pasipiršti. 

Ir štai sekmadienį įsimylėjėliai kartu sugrįžo ten, kur ir prasidėjo jų meilės istorija. Kaip tikino teisėjai, Gerdai pavyko pasirodyti nepriekaištingai ir ji sulaukė keturių „taip“. 

Tačiau kiek kitaip sekėsi Gerdos sužadėtiniui Jovydui. Vaikinas atliko grupės Kaleo dainą „Way Down We Go“, tačiau, kaip sakė Saulius Prūsaitis, Jovydas visą laiką neintonavo.

„Tikrai norėtųsi šeimyninį duetą užsukt, bet...“, – sakė S. Prūsaitis.

„Labai ypatingas balso tembras, labai nepatogu tavęs klausyti“, – teigė Justė Arlauskaitė-Jazzu.

Savo akimis pamatyti Jovydo pasirodymą ir išgirsti teisėjų verdiktą galite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Projektą „X faktorius“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų