„Optibet A lygos“ lyderis Vilniaus „Žalgiris“ pasiekė triuškinamą pergalę – 17-ajame ture svečiuose net 5:0 (2:0) buvo sutriuškinta Marijampolės „Sūduva“.

Tai buvo pirmasis vyr. trenerio Miguelio Moreiros pralaimėjimas vadovaujant Marijampolės komandai.

Per pirmą mačo pusvalandį abi ekipos daug pavojingų epizodų nesukūrė – Xabi Auzmendi smūgis galva bei Oliverio Buffo bandymas skriejo pro šalį. Lygiai besiklosčiusiame mače blykstelėjo gerai „Sūduvos“ sirgaliams pažįstamas žaidėjas.

37-ąją minutę Nicolasui Gorobsovui buvo suteikta per daug laisvės maždaug 30 metrų nuo vartų atstumu, tad argentinietis įspūdingu smūgiu pelnė vieną gražiausių šio sezono įvarčių.

Tai nebuvo paskutinis smūgis „Sūduvai“ iki pertraukos – 42-ąją minutę grubiai suklydus Tomui Švedkauskui, kamuolį į tuščius vartus pasiuntė Renanas Oliveira. Brazilas su 7 įvarčiais tapo rezultatyviausiu čempionato žaidėju.

Antrąjį kėlinį „Sūduva“ pradėjo aktyviai ir išsiskyrė pavojingu Saido Hamuličiaus smūgiu, kai kamuolys skriejo greta virpsto. „Žalgirio“ gretose efektingai per save mušė Oliveris Buffas – tada T. Švedkauskas sužaidė solidžiai.

Šeimininkų entuziazmas buvo nuslopintas 64-ąją minutę. Po keitimo aikštėje pasirodęs Francis Kyeremeh surado Fabieną Ourega, kuris taikliai smūgiavo galva. Tai nebuvo pabaiga: 80-ąją ir 85-ąją minutėmis F. Kyeremeh atliko formalumus bei džiaugėsi dubliu.

Šiose rungtynėse „Optibet A lygoje“ debiutavo žalgirietis Dimašas Kaškenas, šiemet Lietuvos čempionate pirmą kartą pasirodė ir puolėjas Meinardas Mikulėnas.

Svarbi „Žalgirio“ pergalė leido su 38 taškais labiau įsitvirtinti turnyro lentelės viršūnėje, sūduvečiai savo sąskaitoje turi 25 taškus.