„Žalgirio“ pralaimėjimas Stambule pažymėtas ir ekipos trenerio Šarūno Jasikevičiaus technine pražanga. Emocingasis kaunietis antrojo kėlinuko pradžioje stojo ginti savo ekipos auklėtinį Nate’ą Woltersą, prieš kurį teisėjai galimai šiam veržiantis link krepšio nesušvilpė pražangos.

Iki šio momento žalgiriečiai buvo sužaidę geriausią atkarpą rungtynėse, kai spurtavo 8:0 ir pirmo kėlinio pabaigoje buvo persvėrę rezultatą savo naudai 9:13.

Solidžia gynyba Kauno ekipą sukausčiusi „Fenerbahce“ iš viso prie baudų metimų linijos šiose rungtynėse stojo 12 kartų, tuo tarpu „Žalgiris“ - 13.

Ar „Žalgirio“ strategas pasikarščiavo be reikalo?