Likimas lėmė, kad jauna klaipėdiete Simona turi visiškai neįgalų sūnų Danielių, kuriam šiandien yra septyneri. Berniukas nevaikšto, negali pajudinti nei rankyčių, nei kojyčių, nepajėgia ryti maisto ir yra visiškai aklas. Dalis berniuko smegenų yra mirę, o gydytojų prognozės liūdnos – žuvusios smegenų dalys jau niekada neatsistatys, jam diagnozuotas cerebrinis paralyžius. Šiandien berniuką slaugo jo tėvas, o kai vyras dirba, padeda jo motina pensininkė. Po ankstesnių žiniasklaidoje pasirodžiusių berniuko mamą smerkiančių publikacijų laidai „Prieš srovę“ nusprendė prašnekti ji pati.

Klaipėdietė Simona ne tik papasakojo, kas ją privertė skaudančia širdimi atsisakyti neįgalaus sūnaus, bet ir papasakojo kokiu pragaru buvo tapęs jos gyvenimas su neįgalaus sūnaus tėčiu Mariumi. Simona pasakoja, kad apie savo nėštumą sužinojo tik tada, kai jau buvo tvirtai nusprendusi skirtis su Mariumi.

REKLAMA

„Nėščią moterį vadinti debiloide, dėl to, kad noriu žiūrėti kanalą. Arba jeigu pasakau kažkokią savo nuomonę, tai būnu visokiomis tokiomis frazėmis išvadinta ir tada galvoji, kad galėjau jam ir nesakyti, kad laukiuosi“, – šiandien savo sprendimo pranešti vyrui apie nėštumą, su kuriuo jau ketino skirtis, gailisi ji.

Danieliaus liga prasidėjo nuo paprasčiausio roto viruso, kai jam buvo 2,5 metų. Darželį tuomet lankęs vaikas keturias dienas buvo gydomas ligoninėje, vėliau išleistas namo. Bet po kelių dienų būnant namie sutriko jo kvėpavimas. Tėvai iškvietė greitąją pagalbą, o nuvežus vaiką į ligoninę ištiko tai, ko nesitikėjo niekas – klinikinė mirtis. Po to, kai nutiko nelaimė, vaikas metus augo su mama, tačiau vėliau Simona nutarė atsisakyti sunkiai sergančio berniuko, už ką ne sykį buvo smerkiama aplinkinių.

„Tie santykiai niekur nebeveda, o gyventi dėl vaiko, kuris turbūt dabar jau nelabai supranta, kad čia mama arba tėtis, ir kęsti pažeminimus, kaltinimus, kad tai dėl manęs atsitiko vaikui…Aš likau kalta, nes leidau vaiką į darželį, kažką juk reikia apkaltinti. Jeigu aš vaiko nematau, tai nereiškia, kad aš jį pamiršau, nereiškia, kad aš juo nesidomiu. Daug laiko ir jėgų atidaviau jį reabilituodama ir per tą laiką sutikau daug nuostabių žmonių, kurie man iki šiol pasako, kaip jis jaučiasi, kokia jo būklė, ar jis yra sanatorijoje“, – nelengvu gyvenimu su buvusiu vyru skundžiasi moteris.

REKLAMA

Šiandien Simona savo vaiko nelanko dėl vienos priežastis – bijodama savo buvusio sutuoktinio smurto ir teigia sykį jau buvusi užpulta.

„Jis paėmė mane grubiai už rankos, nutempė į holą ir sako sėsk, dabar kalbėsim. Aš stojausi eiti, jis prispaudė mane prie durų, pradėjo ieškoti telefonų, rakto, tada priėjęs trenkė man per veidą. Pasakė, tu man neištikima. Aš jau tada buvau išsikrausčiusi ir gyvenau kitur, tai jeigu pas mane ir kas ateitų, tai buvo mano reikalas, mes nebegyvename kartu“, – aiškina Simona.

Simona samprotauja, jei vaikas būtų gimęs nesveikas, būtų lengviau susitaikyti su tuo, kad šiandien jis – visiškai neįgalus.

„Šiandien matydama kaip vaikas kankinasi, aš pykstu ant savęs, nes aš meldžiausi ne taip, kaip reikėjo. Aš buvau savanaudė, aš prašiau Dievo, kad man grąžintų sūnų, kad ir koks jis bebūtų… Kad ir nesveikas, neįsivaizdavau, kad taip gali kentėti žmogus… Baisių baisiausiai galvodavau, kas gali nutikti vaikui, tai plaučių uždegimas…Aišku, žinojau, kad yra neįgalių vaikų, bet jie kažkur šone vienas kitas. Ir tiesiog tada pradedi melstis, logiškai suvokdama, kad jisai kankinasi, tada pradedi melstis, kad Dieve, nustokime kankinti šitą vaiką“, – atviravo moteris.

REKLAMA

Neseniai Simona su naujuoju vyru nusipirko naujos statybos namą tarp Palangos ir Klaipėdos, visai netoli jūros. Moteriai po dviejų su puse metų trukusių teismų, šiandien priteista sumokėti daugiau nei 6 tūkstančio eurų alimentų buvusiam vyrui už neįgalaus sūnaus išlaikymą. Simona įsitikinusi, kad jos buvusiam vyrui ne sūnaus sveikata svarbiausia, o pinigai.

Virusas sveiką vaiką pavertė neįgaliu: moteris pasakė, kodėl jo atsisakė

Virusas sveiką vaiką pavertė neįgaliu: moteris pasakė, kodėl jo atsisakė

„Kiek vyksta teismų, tai visi eina apie pinigus. Ir visur, kur jis deklaruojasi, visur kažkodėl pažymėta, kad reikia pinigų. Kodėl niekur nepažymi, kad gaila vaiko, kad vaikui taip atsitiko“, – piktinasi Simona iš vaiko ligos bandančiu pasipelnyti tėvu.

Berniuko tėtis Marius mano, kad atsisakyti savo vaiko Simona nusprendė tik dėl kito vyro.

„Ji sako, kad aš tik dėl pinigų su tuo vaiku. Lankyk, būk su juo, kas tau draudžia. Bet jeigu tu nenori išvis nei prisidėti nieko prie to vaiko, tai niekas tau nesako, atnešk tu pinigus… Tu gali nupirkti ką nors už tuos pinigus, nes juk vaikui tų pačių pampersų reikia, už tuos pačius pinigus, visko reikia. Tai tu nupirkt tada kažką, bet iš jos yra visiškas nulis. Viskas veda tiktai į vieną, kad jai yra visiškai nulis šitas vaikas“, – buvusios žmonos kalbas niekinėmis vadina vienišas vyras.

REKLAMA

Berniuko tėtis matydamas, kad jau nebeužtenka pinigų sūnaus gydymui, kreipėsi pagalbos į visuomenę ir jos sulaukė. Marius šiandien dėkoja visiems geraširdžiams žmonėms, kurie paaukojo pinigų, kad jis savo berniuką galėtų nuvežti į garsią reabilitacijos kliniką Slovakijoje, kurios specialistai anot Mariaus daro stebuklus.

Šiandien mažylis jaučiasi daug geriau nei prieš dvejus metus.

„Yra vilčių, kad jis pradės pats valgyti, ryti ir nebereikės vamzdelio ir galės šiek tiek daugiau judėti. Tai suteikia vilčių šiokių tokių, kad bus grįžimas vaiko į geresnę būseną“, – viliasi Marius.

Visą istoriją žiūrėkite:

Jonas
2019-04-14 14:04:56
Viešpatie,kas per motina?
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
[email protected]

Naujienų portalo tv3.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB All Media Lithuania sutikimo draudžiama.

Indre 2019-04-17 15:01:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Jos dabartinis vyras savo dukrai nemoka alimentu nuo 2014m,toks toki surado..   ATSAKYTI
Indrei 2019-04-17 18:30:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tu indre aborto liekana ar zinai kokio vyro tas vaikas jei londone neuztenka tai. Skrendi i siaulous !  
Nu joo 2019-04-17 18:49:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Ot bjaurybes kaip juos svietas nesioja sioj zemelej. Kirvis kota atitiko...... Ant svetimu nelaimiu pastate sau gyvenima. Tokie zmones patys ilgai nebus laimingi  
Nu bliam.. 2019-04-17 06:56:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Cia jai turbut infekcija pazeide smegenis   ATSAKYTI
Vida 2019-04-16 15:33:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Gerai vienas komentaras parase,nesvarbu kokie jusu buvo santykiai,bet mama niekada nepaliks savo vaiko,o dar tokio ligoniuko:(atidarai placiai duris ir vyras tegul eina savais keliais,jei jau toks blogas,bet savo vaikelio atsizadeti,palikti,tiesiog nera zodziu apsakyti ir parasyti,kas tai per butybe!!!Net nesiraso zodis ja pavadinti :(O TECIUI,didziausios Jums stiprybes!!!Jus daug ka nugalesit su SUNELIU budami kartu!!! Neteiskim,ja nuteis pats gyvenimas:(   ATSAKYTI
Valdas 2019-04-16 13:37:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kažkiek Stankūnaite primena,akivaizdžiai matosi kad motinai nulio vietoj vaikas,užtai ji ir meldžiasi kad jis numirtų nes ant sąžinės taip negulėtų,kad atsisakė jo,neįsivaizduoju kas jos galvoj per košė,bet ką padarysi,tokių būtybių yra,o tėvui stiprybės ir aišku jo sūnui sveikatos gerėjimo palinkėčiau.   ATSAKYTI
Smerkit 2019-04-16 12:48:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Stiprybes tevui , pagirtinas elgesys , palinkeciau kad joks vyras tokios gyvates i savo gyvenima neisileistu ,    ATSAKYTI
Jonas 2019-04-16 10:26:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tokia padla sudegint tik.   ATSAKYTI
Edita 2019-04-16 09:36:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Aš už tuos kurie MOTINOS nepalaiko ! Nevalia jos teisti, ja nuteis jos nelaimingas gyvenimas..taip ,kad ant nelaimes,laimes nepasistatysi MAMA tu..   ATSAKYTI
Goga 2019-04-16 00:28:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-12
Matosi kad tevas nenuosirdus..mama didesni pasitikejima kelia   ATSAKYTI
Tomas 2019-04-16 02:07:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Ka tu cia kliedi bl  
To Audriis vellll 2019-04-15 23:12:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Klausyk gegute....tu sapne isivaizduoji kaip vaikui kuna masazuoji,valai jam uzpqkaliuka,trini kosyte,suleidi per zonda....ir t.t sedi blyn prisidazius nagai atriesti ir vaidina auka....kas buvo su tavo pitmu vyru tai jusu reikalas dvieju suaugusiu zmoniu,vaikas i si pasauli nesiprase ir tevu nesirinko,tu ji pagimdei it kartu atvedet ji i sia zeme,kai vaikui beda tu dejai i krumus kaip siuksle paskutine issigandusi nastos,mylincia mama prirakink prie radiatoriaus ir atimk vaika ,ji su visu nuplestu radiatorium atbegs pas ji,o tu sedi ir gedos turi vaidint auka....o del pinigu nu neduok ju jei galvoji kad vyrui rupi tik jie,bet nupirk vaikui reikalingu daiktu,priemoniu maisto vaistu ar kitu prieziurai reikalingu dalyku,o tu blet nieko neduodi....o tu vargsele jei bapkiu neturetum,tai ir nesedetum naguciai manikiuras,rubai ne is pigiujiu,plaukai blizga ....gedos turek gedos....bet zinok gegute lazda turi du galus ateis ir tau dievo bausme...   ATSAKYTI
Dovile 2019-04-16 00:03:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Geriausias komentaras..

Mama gyvenime nepaliks savo vaiko..tu esi niekas.  
Jolita 2019-04-16 13:49:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Super komentara. Tikra gegute.   
No comments 2019-04-15 22:52:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Debiloide   ATSAKYTI
Gaila 2019-04-15 22:27:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
linkiu mamai gyventi savo gyvenima, nes gyvenimas tik vienas. Vaikui jau niekuo nebepadesi. Suprantu sia moteri, stiprybes   ATSAKYTI
as 2019-04-16 03:34:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
kad tu prapultum su ta kurva tik kurva gali palikti savo vaika o tu siukle ir ta moteris toke pati fu slyktynes abi  
..... 2019-04-15 21:15:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Nieko tėčiui stiprybės ,o tai baidyklai likimas padarys savo . Nesuvokiama kaip taip galima .   ATSAKYTI
Mama 2019-04-15 20:48:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Toks vaizdas,kad savų vaikų neturit ,kas tikite,kad galima išsigąsti vyro ir bendrauti su vaiku tik "sapnuose". Jokia normali mama/moteris,neatsisakys savo vaiko,kad ir kokios būklės jis būtų. Nesakau,kad tėvas "angelas"bet,kad mama neverta "mamos "vardo,tai jau tikrai. Tam yra aukštesnės instansijos,kad būtų galima susigrąžinti savo vaiką,o ne dejuoti kaip bijau buvusio vyro.   ATSAKYTI
2019-04-15 18:54:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Jokia normali MAMA nelinkės savo vaikui mirties ir nepaliks smurtaujančiam tėvui. Matosi iš akių vartymo ir ciniškos šypsenos, kad vaikas jai visiškai nerūpi. Jei rūpėtų, niekas nesulaikytų aplankyti vaiko ir duoti jam bent kažkiek motiniškos šilumos, stengtis, kad vaikas gautų lėšų tolimesniam gydymui ir galbūt laipsniškam sveikimui. Stiprybės vaikiukui ir daug tikrų vilčių tėveliui...   ATSAKYTI
Brokolis 2019-04-15 19:09:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Smegenys yra mirusios, apie kokį sveikimą kalbate? Rodos apie biologiją net mokykloj nesimokėt. Smegenų nepersodinsi. Čia ne širdis ir ne plaučiai. Jų net pagyditi neįmanoma...  
2019-04-15 22:38:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Brokolis- matyt baiges aukstaja medicina ir nurasineja visus is eiles.... Video aiskiai matosi,kaip vaikiukas palinksi galvyte i tevo uzklaisima,ar jau geriau... Smegenis persodint tau ir mamai, kad vaikiuka laikot uz darzove  
kenis 2019-04-15 16:47:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
SUKA NE motina . kai vaikui jos reikia neria ant kito pimpalo ispaskos ....   ATSAKYTI
Nesąmonė 2019-04-15 17:30:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Žmogau, prieš vartodamas tokius žodelius sužinok ką jie reiškia. Šmeižiat jūs visi, o nors nepamąstot kokios pasekmės nuo tokių žodelių, nepamirškim 1 čia skaito manau kultūringi ir civilizuoti žmonės. Pirmą cenzūros turėk žmogau, nors jaučiu rašo neišprusęs vaikas. 2 dalykas šmeižiat kitus, o savęs nematote. Taip yra nepridera šmeižti, įžeidinėti žmogų. Visi klystam, tačiau pirmą teiskit ne kitus, o save patį. Pamstykit prieš rašydami nesąmonęs jūs šmeižiat moterį, o vyrai visada liks angelai? Na jau ne. Jaučiu vaikas tik eilinis pretekstas viešumai.  
Prakeiktoji 2019-04-15 20:11:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Kad tą kalę ir jos jobary susuktų labiau nei tą nekaltą vaikelį jie vistiek ramiai mirgot negali  
>>> 2019-04-15 14:31:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Va tas jos kadras tai gerulis,cia draskosi del jos ir dar aiskina uz ka moketi,jeigu neleidzia lankyti,tai matosi,kaip rupi jai vaikas...tipo jei neleidzia tai dzin,izlaikyti nereikia nieko,o beto nera tokio dalyko,kaip neleidzia,yra teismai,kurie padetu ta sutvarkyti,taip kad neaiskinkit abu,kad neleidzia,o as va ir neinu,nemoku nes neleidzia lankyti,slykstus esat...kitas dalykas,ale del streso neleido auginti vaiko,o kaip stresas buvo tai sugebejo dulkintis,ane? Galu Andreli cia iki suplysimo draskytis,bet fakto nepaneigsi,kad ji gegute...susprogti gali cia,nes pas tave kulturos nera kaip ir pas ja,vien komentarus paskiacius,slykstus zodynas is snukio eina...   ATSAKYTI
Antanas 2019-04-15 12:17:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Tikrai zinau jeigu as ja pamatyciau as jei snuki apspjauciau nu ir seip tikrai deciau pora prikolu i jos veida tiesiai sviesiai snekat ja reiketu gerai i siena padauzyt.su vaiku blet sapne susitinka ziauri boba ir tau pizdiec    ATSAKYTI
Audrius !!! 2019-04-15 12:47:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Cia tave reiktu greiciausiai. Kad neatskiri zmoniu kur geri kur blogi. Cia mariu reik atrankyt gerai . Dar vienas erelis kuris cia mandravoja. By audrius  
Nebūtinas 2019-04-15 12:04:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
To Andrius:
Nevartok zodzio autistas,jei nezinai ka jis reiskia. Jei Marius ir smurtavo pries Dimona- tai yra nepateisinama,ir sioje vietoje niekas jo negina. Kalba eina apie vaika,kuriam Simona nemoka islaikymo. Gali draskytis kiek nori,gindamas savo gegute, bet neisdivaizduoju kaip sugebesit LT nuo siol gyvent,kai esat smerkiami visu normaliu zmoniu,kaip iskesite niekinancius ir smerkiancius zvilgsnius?    ATSAKYTI
Audrius vel..! 2019-04-15 12:08:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Puikiai zinau. Ka reiskia ir puikiai matosi koks jis. O tai blyn . Supranti kodel ji jo nepasieme ? Butent per ta boba mariu ( jis ne vyras o boba) vaikas yra kankinamas. Ir + jis mamos prie vaiko neprilaidzia. Ir tu dar kazka sakai? Kodel ji turi moketi jam nors centa kad jis jos neprilaidzia. Taip kad tiha buk. Ir + ne aisku kokia pas mama finansine bukle gal pas ja bapkiu ner. Gal ta nama su skola pasieme arba vobshe saimos narai jai padejo. Zmogau pagalvok savo galva. o lt jie tikrai gyvens. Kuria netupi supras ja . O kuria tupi nesupras By audrius   
To Audrius 2019-04-15 14:04:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Ane? Kankinamas,tai tegu per teisma pasijama mamele ir nekankins,ka tu coa nusisneki,tik db matai parupo vaikas,o iki siol pochui buvo,eik geriau nuveiksi kazka gero,cia nesidraskes del jos,nes tai yra nepateisinama,matai vyras neleidzia ir ji paliko ji,nebesvaikit,gerai...kaip visko norit,viskas ymanoma,bet jai yra palankiau...fui brudai jus abu vemti vercia,dar gi sedi ir gina,gedos turekit nesutycioja is vaiko...  
Slyksti 2019-04-15 10:29:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
kas ,kad tavo santykiai nesigavo,bet tu esi mama,tu palikai savo vaia ir tai nepateisinama,o jeigu rupetu,nbutum palikus,taip,kad db nevartyk ir nebandyk savo subines isnesti sausos,fuiii,slykstu...    ATSAKYTI
Audrius....vel 2019-04-15 10:42:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Oo dar vienas . Agi zmogau aklas esi ? Nematai ka pasakojo apie ji? Jis viska jai padare . Suvare vsk ir t.t.t o tu gini ji? Gal tu geriau atidziau skeityt pradek. Akinius usidek. Vot marius tai tokiam dar ir kitus dantis isdauzyt kad pasimokintu kad ner ko meluot ir kelti rankos prie moteri ir vaika kankinti by audrius!!  
EDVARDAS 2019-04-15 10:23:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
NU IR PADLA,KOKS VYRAS GALI SU JA GYVENT,?GEGUTE PAJURIO,KAD TAVE PARALYZIUS SUTRAUKTU   ATSAKYTI
Audrius velll. 2019-04-15 10:28:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Oo erelis atsirado. Rink geriau zodzius. Paziurek i vyra ereli tu. Dar vienas kuris atsilikes. Ir gina autista. Geriau pasakyk kokia mergina su tokiu galetu gyvent :Ddd  
JONAS 2019-04-15 10:01:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
gegute ta simona,geriau jau tu kavokis,tik besirde gali taip elgtis,melage ir tiek,is milijono tik vienas vyras taip myles vaika,subine panizo gegutei   ATSAKYTI
Audrius vell! 2019-04-15 10:05:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
O tu gal paskeityk istorija pries rasant nes ziuriu dar vienas atsilikelis gina teva kuris nieko vertas. Pasiskeityk ka jis jai padare zmogau . Gini ne ta zmogu. By audrius   
To Audrius 2019-04-15 14:17:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Zinai,bet ir mamele nieko verta,taip,kad...mat del streso negalejo augiti,bet islekti pas kita ir dulkintis sugebe...per stresa susirasti kita ir gi gale...nereikia cia tau yrodineti kazko,kuo es netikim... nieks negina vyro,bet cia ne vyre ir ne joje esme,o vaike,taip kad geriau eik,padarysi kazka naudingo,negu savo gegute cia gynes...zek nes ir tau taip atistiks :)   
Nebūtinas 2019-04-15 09:40:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Bendrauja su vaiku sapnuose, linki savo zvaigzdutei labos nakties, ir praso Dievo,meldziasi,kad jis numirtu. Nu saunuole Simona!    ATSAKYTI
nuomone 2019-04-15 09:07:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
keista,kaip cia po nakties tiek tos a'la mylincios ir nuskriaustos mamytes gyneju ir uztareju atsirado.Gal po kokio bendro baliuko sujudot garbe apginti,kurios zmogus neturi?Koks bebutu tas tevas,ka jis bedarytu,bet jis vaiko nepaliko,o ji kalba apie vaika be jokiu jausmu,kaip apie svetima ir toks vaizdas,kad jai svarbiausia priteisti pinigai,nes puse laidos vien apie juos kalba.Del jos ligos tai geriau nejuokinkit,as pati auginau dvynukus su stuburo trauma ir nieko.Taigi susirado antra vyra,toks geras,kad net nepadeda jos vaiko auginti?O gal paprasciausiai jis trukdo grazuolei gyventi visaverti gyvenima,o ir priteistu pinigu nesinori atiduoti,vis tik suma nemaza,o naujam namui jie reikalingi gal labiau negu neigaliam sunui,bet ir pries zmonesnelabai kaip atrodo,tai sugalvojo pasirodyti kokia nuskriausta vargse,o isejo atvirksciai?   ATSAKYTI
Audrius vel!... 2019-04-15 09:18:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Ka tu cia moterie kalbi. Zmones tie + rep zinai del ko? Nes suprato kad sita vargse mama yra vargse. O ne tas autistas. Pinigus vel kisat. Pakartosiu jai akis tavo nemato. ( gal jai saima padejo tevai .ar paskola) skeityk aiskiau . O tai juokingas zmogus esi. Dar viena kuri gina autista. By audrius. Beje kaip gali buti nesvarbu koks tevas ? tu prasiblaivik gal. Tevas aiskiai pasielge nenormalei. Visu 1. Jisai mamai pakenke spec. Ir 2. Tu nezinai kokia zala pas ja yra stuburo ir dar cia kalbi? Suzinok istorija paskui cia kalbek.   
to Audrius vel!... 2019-04-15 09:23:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
na,jau kaip ir laikas butu issiblaivyt.Apsiramink jau,nes infarkta gausi begindamas super mamyte.  
Audrius vel.... 2019-04-15 09:25:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-18
Infarkto tai negausiu. Bet tokiams kaip tau atsilikelems. tai reik prasviesint galva kuria gina mat super tevuka. Pati paziurek. Koks nenormalus. Atsurbineja vaika su sypsiena ir dar gini :Dd juokingas zmogus esi.  
To Audrius 2019-04-15 14:07:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Bet ir zodynas vyrelio,ar negeda,matosi,koki abu esat,uztad ir vaiko nereikia jums...apsisik cia besidraskydamasnes fakto nepakeisi  
Dalia 2019-04-15 08:39:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Mamyte brangioji. Lengviausia trenkri durimus ue kurti gyvenimą su kitu. Reikėjo oasiimti savo vaikelį ir eiti katru gyventi, jei tas vyras toks blogas. Bet realybė kitokia. Jei vyras ar anyta augina neįgalų vaiką tai paminklą reikia jiems statyti, o ne smerkti. Jokio laisvalaikio, jokio asmeninio gyvenimo ir daug pinigėlių jei kažkas darima jo reabilitacijai ir sveikimui. Vienareikšmiškai gėda tokiau moteriai ir jokių pasiteisinimų. Nes mes motinos ur dantim ur nagais kovojam už savo vaikus   ATSAKYTI
Pyp. 2019-04-15 08:44:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Kad jis pats juo nesirūpina, o močiutė į savaitę kartą ar du pats mato, o sako pats augina.   
Audrius vel!.. 2019-04-15 09:06:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
O tu paskeitik ka kiti rase. Vot cia apacoi ir suprasi kodel isejo. Pries sakant kazka. Nzn istorijos pns irgi. O tie kurie uz sima kaip as MLDC REP + by audrius  
To Andrius 2019-04-15 10:31:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Nepateisinama,kad ji isejo,supranti,nieks negali buti svarbiau uz vaika ir gali ji teisintis,kuo nori,tai yra nepateisinama...jir gali uzstoto,kaip tik nori,tas nieko nepakeis,nepakeis fakto,kad ji ji paliko ir ale lanko spanuose,va cia juokingiausia :)   
Audrius !!! 2019-04-15 10:51:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Nepateisinima ? moterie. Paklausyk tu . Uzsidek akinius jai nematai. Parase zmones ka jis dare su ja ir ji. Ir turejo ji rimta priezasti palikti vaika. + pats tevas vaika neprilaidzia prie seneliu mociuciu ir mamos. Ir tu ka gini ji? Beje galiu faktu irgi atsaut kad jis pinigu vergas. Pats pasake. Kada mama pasake kad sapnuose ir t.t.t o jis sake. ( mamos meiles jam nereikia. jam reikia pinigu reabialitacijai) vaikui reikia mamos o ne jo susiktu pinigu . Paguldyt ji i ligonine ir gydit reik. By audrius !!   
TO audrius 2019-04-15 14:11:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Eik tu nachui idiote,neprileidzia? nesvaik gerai...jei panoretu mama,butu seniai ta vaika pasiemus,nera tokio dalyko,kad kazkas gali neprileisti prie vaiko...yra teismai ir visa kita...matosi kaip rupi...o kaip elgiasi jis su ja,cia ju abijeu asmeninis reikalas,cia ne ji esem,o vaikas... tai tegu mama rupinasi, jeigu taip myli,nevartykit ir nesukit savo pyzdu atsiprasant,nes ne ka geresnis uz jos buvusi esi,is zodyno matosi...nes nei tau nei jai palanku...as dar karta sakau,kaip nori,viskas yamnoma,ir kad neprileidzia,cia tik jusu pasakos...yra tam tikros institucjos, tas vaikas ne jo nuosavybe,bet kaip mamyte taip myli mazyli,tai tikrai nieks db jos neprileis,sitiek metu nelankius,bjauru ...dar sugeba verklesnti...  
Danutė 2019-04-15 05:18:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Nesuprantu, kaip galima palikti vaiką vyrui,   ATSAKYTI
Atsakau 2019-04-15 08:42:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-15
Moteris, negalėjo auginti vaiko dėl traumos yra gi visi popieriai, o tėvas tuo ir pasinaudojo vargše, aš vot nesuprantu kaip jūs galit nematyti žmogaus, kuris akivaizdžiai yra nenormalios psichikos. Jis net savo tuose renginiuose kaip nesveikas elgiasi.  
... 2019-04-15 14:21:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Del traumoa,o su kitu dulkintis galejo?OMG nesveiki esat...   
Ligonis 2019-04-15 19:14:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Vargsele mama, stuburo bedu turi, bet su aukstakulniais lekioja po namus ir prie juros :D :D :D  
Šaunuolė, mergyt 2019-04-15 01:15:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-17
Nepasidavė smurtaujančiam vyrui ir tamsios Lietuvos visuomenės spaudimui.    ATSAKYTI
nuomone 2019-04-15 08:56:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
ar matei,kad tas vyras smurtauja?Pati pasimete kai paklausus kaip smurtauja.Ji net nesugebejo sugalvoti ka nors itikinamiau apart to,kad debiloide pavadino.Bet ji kito vardo ir neverta,nes adekvati motina savo vaiko tevui nepaliks,tuo labiau,pasak jos, smurtaujanciam tevui.Norejo parodyt savo tuo interviu koks vyras negeras,bet gavosi atvirksciai,pati pasirode kokia"super mamyte",net alimentui vaikui nemokanti.  
Audrius vel!!... 2019-04-15 09:35:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
O ia tik ne mariukas raso ? O davai dar kokia svente padarom papildoma. Kad tau bapkes pritraukt . Pinigu vergas. Vaika kankini. Ir matosi kad nenormalus esi. Vobshe geriau patyletum. Nes tokiam kaip tu pasigydit reik. Tevas mat saunuolis. Nevertas vyro vardo esi by audrius   
Audrius agen 2019-04-15 09:37:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Beje. Klausimas. Matosi kad vaikui narkotikus varai. Gal ir sau varai ?? :Dddf koki beje varai :D by audrius  
tiesiai sviesiai 2019-04-15 01:06:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-13
Mariuk, gal kokį renginuka surenksi? Gi tau aceit vaikas rupi./ byby tau rupi mociute ne tu rupiniesi. tai nemysk cia pries Lietuva. Graudus zmogus   ATSAKYTI
Viva 2019-04-15 00:39:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Bet koks gyvunas kovoja uz savo vaika o cia mama    ATSAKYTI
123456 2019-04-15 00:43:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-16
Kai tau vyras sulaužytų stuburą ir sakytų daugiau vaiko nebematysi, kad nebegyveni su juo ir kad susiradai kitą būstą įdomu kaip tu reaguotum. Jeigu net ligoninėje neleistina buvo pamatyt nei močiutei nei mamai vaiko tai argi čia tėvas? šiūkšlė.
  
audrius vellll! 2019-04-15 00:52:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Viva. o tu pirma paziurek visa istorija .ir i eik i jos padeti. beje 123456 pritariu. By audrius   
>Viva 2019-04-15 01:28:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Ne bet koks, mano katė, pavyzdžiui, visai savo kačiukai nesirūpino. Naturalioje gamtoje dažnai papjauna silpnesnius arba išmeta iš lizdų, taip, kad... :)  
Mama 2019-04-15 09:55:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tai mama ir nėra gyvūnas. Ji žmogus. O čia nepanaši į rūpestingą ir kovojančią mamą. Daug ir kūno kalba pasako ne vien žodžiai.   
Laikykis 2019-04-15 00:35:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-19
nu jūs prieš gindami "tėvo" vardo mano manymų nevertą vyrą ( verkia, nors galėtų būt vyras ir tylėt nešmeiždamas moters) turėtumėt patys pamąstyt koks jis yra verksnys. tas vargšas vaikas neturįs kentėti. jo smegenys, kurios jau ir taip didžioji dalis mirusi jos ir toliau mirs, o tas gydimas, reabilitacijos gali tik pabloginti situaciją. Patikėkit manim, viską žinau kas, kaip kokios tos reabilitacijos daromos, kokiu tikslu. jei jau smegenys mirusios jų nebeprikelsi, jos tik nyks ir nyks. Jeigu smegenų dalis kuri veikia organus pažeis vaikas jau net prie aparatų nebeišgyvens.


Prieš šmeiždami Simoną turėtumėt stipriai susimąstyt. Jeigu jus pačius taip kaip tą vargšą vaikutį kamuotų jūs patys norėtumėt sau galo. Vaiko dvasia nors ji ir gyva ji kenčia, aš tuo tikiu. pamačius jo akis aš matau kad tas vaikas jis ne kaip visi turintys negalią. Tam vaikui kažkas ne taip. Esu pati mačius ir patyrus kai mažamečiui sergančiam vaikui leidžiami narkotikai. Tokios pat stiklinės akutės. Ir jeigu tai tiesa, kad tam vaikui leidžiami narkotikai jis reabilitacijos neišgyvens, nes yra priklausomas nuo narkotikų. Tačiau Simona, tu ne viena. yra žmonės, kurie nesugeba to suprasti, nes patys to nėra patyrę, jie to niekada nesupras patikėk manimi. Aš esu tuom tikra kad tau tai yra skaudu. Dar kai vyras smurtaujantis dvasiškai ir keliantis ranką bando sakyti niekados nesmurtavau tai yra tikrai ne vyriška. Tokius tik į lagerį.

Nepamiršk ir savo dukros. Jai skaudu, kada mato mamą verkiančią ir nesuprasdama kodėl ji nutyli skausmą. Ta mergaitė turbūt tavo kopija. Visgi tu stipri. Aš tikiu tavim. Mes tikim tavim nors matau kad mūsų nedaugelis, bet mes tikim kad tu nepalūši. O jeigu Danielius ir iškeliaus anapylin, pamatysi jis bus tikrai ne su "tėčiu", o su tavim. Jeigu jis tau sapnuojasi vadinasi jis tave myli. Jis tikrai pats negalėjo pasirinkt, kas jį globos.


Mariau, jei skaitysi visą šitą tau sąžinė turėtų pačiam atseikėt. Karma daro savo. Paminėsi mano žodį. Už narkotikus ir šmeižtą gausi tokią dozę, kad pats nebeatlaikysi. Bet tada net nesiteisink. Kaip Dievas sakė pasiiemu tik gerus žmonės arti savęs, o kitus palieku smegt skradžiai žemę. Net tavo atgailos nebepadės kokių tų nuodėmių šioj Žemėj pridaręs. Paminėsi mano žodį. Lazda turi 2 galus, bet 2 galas būna skaudesnis.   ATSAKYTI
bent vienas normalus 2019-04-15 00:53:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Pritariu tau. Visi tik mato tą ką jie nori matyt, o to ką reikia niekada niekas nemato,  
anonymus 2019-04-15 00:58:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Stebiu jau pusmetį Danieliaus anketą. Marius tik ir tešmeižią Simoną. Nors ir vaikui pinigų reikia tai bent jau jis galėtų to neviešint ir ne skelbt jos pasirinkimo  
Anonimiškas 2019-04-15 01:00:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Stebiu Danieliaus anketą, kurią Marius vis rašo. Jis tik tešmeižia Simoną. Laikykis  
kom. 2019-04-15 01:04:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Ka cia tik su facebook su visais portalais tik sugeba varyt ant vargses. Ana tikiusoi vis dar nepaluzus, nes kitaip tokiu kaip ji pasauly sumazes  
Eglw 2019-04-14 23:37:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Nesvarbu koks tas tevas bet jis rupinasi vaiku o ji ka daro?   ATSAKYTI
audrius vell:;; 2019-04-14 23:40:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-19
nesvarbu koks tevas sakai? o tai ko stumiat ant mamos ??? o jis blyn ? sventas kad rupinasi? tevas yra. privalo. o motina jugi pati turi problemu su stuburu ir tokia jauna. pats pagalvok zmogau. manai jai nesunku? matosi kad ji kencia jus dar cia ginat mizniu kuris nenormalus yra. BY AUDRIUS   
R.M. 2019-04-15 02:14:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Andrius, supraskit, kad ji bent jau tada pinogais ptivalo padet. Vyrai palike seimas tai turi moket alimentus, o cia? Vaikas sergantis. Jam daug pinigeliu reikia. Jei jau neina buti kartu, tai brnt lektu dirbti i uzsieni, kad galetu palengvinti dalia savo vaikui. Galu gale prisiteisti lankyma ir pan... kazko truksta jos sirdyje.   
GAUK NEMOKAMĄ tv3.lt NAUJIENLAIŠKĮ Į SAVO PAŠTO DĖŽUTĘ:
UŽSISAKYTI

Top Video

Šimtmečių radybos Vilniuje – paaiškėjo ir pikantiškos detalės
DABAR RODOMA
Šimtmečių radybos Vilniuje – paaiškėjo ir pikantiškos detalės
DABAR RODOMA
Valdas Adamkus žmonėms siunčia svarbią žinią
DABAR RODOMA
Naujausi kandidatų į prezidentus reitingai: užvirė žūtbūtinė kova
DABAR RODOMA
LFF burtų traukimas virto sensacija: aistras kurstė pusnuogė mergina
DABAR RODOMA
Šiurpus momentas: Lekavičius aikštę paliko kraujuojančiu veidu
DABAR RODOMA
Kaimynai ir pareigūnai prabilo apie „Iki" užpuoliką
DABAR RODOMA
Greitas ir lengvas velykinis desertas: pavyks kiekvienam
DABAR RODOMA
Viskas, ką reikia žinoti apie velykines gėlių kompozicijas
DABAR RODOMA
Sausas ir šaltas oras trukdo pradėti sėją
DABAR RODOMA
Šaro techninė Stambule. Ar „Žalgirio“ strategas pasikarščiavo be reikalo?
REKLAMA
Ligoninė  Fotodiena/Arnas Strumila
Į naujienų portalo tv3.lt redakciją kreipėsi moteris prašydama pagalbos. Pasak Aušros (tikrasis vardas redakcijai yra žinomas) jai ir jos metų neturinčiam kūdikiui tenka jau ...
Parduotuvės Lenkijoje (nuotr. Raimundo Maslausko)
Katalikiškas pasaulis ruošiasi Velykoms. Lietuviai apgulė prekybos centrus ir kitas prekyvietes. TV3 žurnalistai nusprendė pažiūrėti, ar daug tautiečių pavasario šventei ...
Sumušė kūdikį (nuotr. stop kadras)
21-erių motina ir 18-metis tėvas įtariami sužaloję keturių mėnesių dukrą. Iš Šeduvos į ligoninę Šiauliuose atvežto kūdikio veido bei kojos medikai aptiko mėlynes ir ...
Kūdikis ligoninėje (nuotr. 123rf.com)
Medikams pristatyta antra girta gimdyvė. Jai šiandien Kauno klinikose į pasaulį atėjo berniukas. Kol medikai stebi kūdikio būklę, valdžios institucijos diskutuoja, kaip mažinti ...
Sabonis agituoja balsuoti referendume: „Aš už tai, kad mūsų vaikai ir anūkai turėtų lietuvišką pasą“
Gegužę vyksiantis referendumas dėl dvigubos pilietybės išsaugojimo sulaukia vis daugiau žinomų Lietuvos žmonių dėmesio. Legendinis Lietuvos krepšininkas, o dabar LFF prezidento ...
REKLAMA

TELEVIZIJA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų