Avarija Maskvos pašonėje: dėl jaunuolio žuvo mažiausiai keturi žmonės

Mirtina avarija Maskvos pašonėje. Užsižiopsojęs jaunas savivarčio vairuotojas įsirėžė į greitkelyje sustojusią kariuomenės autobusų koloną. Skelbiama apie mažiausiai keturias mirtis ir kelias dešimtis sužeistų karių.

Visiškai suknežintą autobusą ir iš jo traukiamus sužeistuosius, o gal jau ir mirusius keleivius vyras filmuoja Maskvos pašonėje besidriekiančiame Novorižskio greitkelyje. Iš viso čia sudaužyti keturi karius iš karinių mokymų rajone į Maskvą vežę autobusai. Į autobusus galingai rėžėsi savivartis. Skelbiama, kad autobusų kolona buvo sustojusi kelio pakraštyje, mat pirmasis autobusas sugedo.

Į juos įsirėžusį savivartį vairavo jaunas – 26-erių Ivanas Gavrikovas. Jis pareigūnams pasakojo, kad važiuodamas skuduru valė purvu apdrabstytą šoninį savivarčio langą. Atsisukus į priekį pamatė stovinčią autobusų koloną, bet stabdyti buvo jau per vėlu. Kone 30 kartų už įvairius kelių eismo taisyklių pažeidimus baustam savivarčio vairuotojui sukrėstos smegenys ir sumuštas kaklas.

Tačiau autobusuose buvusiems 127-iems kariams pasisekė kur kas mažiau. Du kariai žuvo vietoje, dar du mirė pakeliui į ligoninę. Žuvusieji 19-kos ir 20-ies metų amžiaus. Dar kone 40-mt karių sužaloti ir išvežti į ligoninę, 12-ka reanimacijoje.

Avariją sukėlęs savivarčio vairuotojas sulaikytas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų