Neeilinė evakuacija Prancūzijoje: su technika iškėlė 300 kg sveriantį vyrą

Prancūzijoje pasitelkus pusšimtį gelbėtojų teko evakuoti daugiau nei 300 kilogramų sveriantį vyrą. Iš savo namų kojos kelerius metus neiškėlusiam prancūzui prireikė medikų pagalbos. Kad būtų iškeltas iš buto, teko panaudoti net specialų konteinerį.

Siauroje pietų Prancūzijos miestelio gatvėje pusšimtis gelbėtojų, čia atgabentas milžiniškas kranas ir konteineris daugiau nei 300-us kilogramų sveriančiam žmogui iškelti.

Pagalbos prireikė 52-ejų vyrui, kuris dėl svorio negali pajudėti iš vietos ir gyvena antisanitarinėmis sąlygomis šiukšlių krūvoje.

„Atvėrėme fasadą, ruošiame virves jam iškelti ir vaistus, kad jis kuo mažiau kentėtų“, – sako gelbėtojų vadas Laurent Ortegan.

Tai – ne pirmas kartas, kai vyrą gelbėtojai mėgina iškelti iš jo buto. Pernai gruodį jis iškrito iš lovos. Įlipti į ją nesugebėjo, tad ir liko sėdėti ant žemės, tačiau tuomet griežtai atsisakė būti judinamas.

„Jis labai sunerimęs ir net bijo būti iškeltas. Užtrukome metus, kol įtikinome jį, kad būtina tai padaryti“, – pasakoja gelbėtojų vadas Mustapha Sebanne.

Vyro gelbėjimo operacija buvo sėkminga. Specialus greitosios automobilis išvežė jį į ligoninę. 300-us kilogramų sveriančiam vyrui dabar teks mesti svorį, tačiau jis sako, kad pagaliau jo kančios baigėsi.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų