Jurbarke trys vyrai prisidarė bėdų: vairavo girti, iš automobilio išmetė draudžiamą medžiagą

Patruliuojantys pareigūnai kelyje prasilenkė su „Volkswagen“ markės automobiliu. Pareigūnams iškart įtarimų sukėlė tai, kad prasilenkęs su pareigūnų transporto priemone automobilis skubiai nėrė į šoninę gatvę. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatoriaus kamera.

Pasiviję automobilį gatvės gale pareigūnai pastebėjo apie jį jau besibūriuojančių vaikinų būrį. Jie tvirtino, jog čia atliko gamtinius reikalus ir esą automobilio niekas nevairavo. 

„Automobilio niekas nevairavo ir tu nebandyk jo imti. Ar tu mus pagavai važiuojančius?“, – pareigūnams aiškino vienas iš sulaikytųjų. 

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jurbarke trys vyrai prisidarė bėdų: vairavo girti, iš automobilio išmetė marihuaną

Vos atvykęs policininkas pastebėjo, kaip vienas vaikinų išlindo iš už elektros pastotės. Patikrinę, kas už jos slepiasi, pareigūnai surado maišelį su galimai narkotine medžiaga marihuana. Radinio pakako, kad visi vyrukai būtų išrikiuoti. 

„Mes mėginom mašinos ratus pavogti, o ne žolę nuiminėti“, – teigė iškalba pasižymėjęs vienas iš vaikinų. Netrukus jis pajuokavo, kad su savimi turi šaunamąjį ginklą.

Kadangi automobilį tikrai kažkuris jaunuolis vairavo, visiems sulaikytiesiems patikrinamas blaivumas. Dviem sulaikytiesiems nustatytas lengvas girtumo laipsnis, vienam – vidutinis. 

Užantspauduotas automobilis iškeliavo į saugojimo aikštelę, o šaunusis trejetukas – į komisariatą. Policijos tyrėjai išsiaiškins, kam priklauso galimai narkotinės medžiagos ir kas buvo vairuotojas.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Visą laidos ištrauką žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Farai“ žiūrėkite įprastu metu – kiekvieną ketvirtadienį 19:30 val. per TV3.

NAUJAUSIĄ LAIDĄ RASITE:

 


Rašyti komentarą...
B
Balionas
2020-11-29 22:50:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juk galima pirštų antspaudus paimti nuo vairo, bet teisėsauga tikriausiai tris mėnesius aiškinsis kas vairavo.
Atsakyti
0

H
Hanjaman
2020-12-02 20:03:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pažiūrėkit kas marijos žemėj darosi kiekviena diena mirtys susišaudymai žmogžudystės , o mentai gaudo didžiausius nusikaltėlius žolytės mėgėjus. Trūksta labai nedaug, kad sodint pradės už alaus bokaliuko suvartojima. Rūkau daugiau nei 10 metu ir žinau kur dar gaut. Žolė nepadaro žmogaus agresyvaus ar nurauto atvirkščiai parūkes tampi meilus geraširdis ir mielas. Paaiškinkit kas su jumis LT negerai?
Atsakyti
0

S
Svajunas
2020-12-04 01:08:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Legalizuot ta zolyte lai ruko kas ce blogo paziekit nusikaltimai ypac smurtiniai ivyksta daugiausia isgerus alkoholio mafija nebegaus nsudos bus surenkama daug lesu i valstybes biudzeta,visi pirks maziau gers,imkit pavyzdi is olandu ten zmones ruko tam kad atsipalaiduoti,nuimti stresa ar pan o pas mus tik duod sugerovai kaimuose viens kitam su kirviais per tas krames,ir paskui valstybe visa nukencia,tokiu budu ira zalojama visa tauta pasiziurekit tv3 pagalba kas ten darosi21 amziuje zmones isvis nebeprotauja nuo to 7,5 baltarusisko brudo,ale gaspadoriu kaskoks,biznieriai prekiauja tik tam ka uzdirbtu pelna nes baltarusijoje toks brudas centux kainuoja todel ir veza ce nuodyti visa kultura,jug pas ira skanio alaus uztenkamai,utenos svyturys,tauras,tvarkos reikia sutvarkyti kalejimu departamenta ir teisingumo ministerija situos sutvarkyti tajp kaip ira pvz kone betkurioje europos sajungoje pvz olandijoje ir viskas o visa kita susitvarkys savaime kai pagaliau bus teisiamas betkuris asmuo padares nusikalstama veika,su realia galimybe pirma syki iseiti po puse laikotarpio,.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų