Medikas parodė paskutines Covid-19 paciento akimirkas: prašo tik vieno

Nuo Covid-19 pacientus gydantys medikai geriausiai žino ir mato pandemijos padarinius. Misūrio valstijoje, JAV, gyvenantis gydytojas pasidalijo susimąstyti verčiančiu vaizdeliu, kuriame imitavo, kaip atrodo paskutinės nuo Covid-19 mirštančio paciento akimirkos.

Intensyviosios terapijos skyriaus gydytojas Kennethas E. Remy'is, dirbantis vienoje Sent Luiso ligoninėje, savo „Twitter“ paskyroje pasidalijo 78 sekundžių vaizdeliu. Jame vyras nufilmavo, ką mato mirštantis pacientas, kai jis yra prijungiamas prie dirbtinės plaučių ventiliacijos aparato. 

Iš pradžių medikas judindamas kamerą pirmyn ir atgal demonstravo, ką matytų pacientas, kol gydytojas bandytų jį prijungti prie gyvybei svarbaus prietaiso.

„Štai, ką reiškia, kai jūs kvėpuojate vos 40 kartų per minutę, o jūsų deguonies kiekis krenta žemiau 80-ties“, – vaizdelyje kalbėjo Kennethas.

„Viskas atrodys taip“, – toliau tęsė vyras ir imitavo, kaip jis pacientui į nosį įstato kvėpavimo vamzdelį.

Gydytojas pridūrė, kad labai nenori, jog kažkieno gyvenimas taip pasibaigtų, nes, pasak mediko, būtent toks vaizdas palydi kiekvieną Covid-19 auką į amžinąjį poilsį. Dėl šios priežasties medikas turi tik vieną prašymą.

„Jūs matysite tokį vaizdą, jei nedėvėsite kaukių viešose erdvėse, jei nesilaikysite saugių atstumų, jei dažnai neplausite rankų. Maldauju, laikykitės taisyklių, kad sumažintume Covid-19 plitimą ir virusu nesusirgtumėte nei jūs, nei jūsų mylimieji“, – vaizdelyje sakė gydytojas Kennethas E. Remy'is.

Šį mediko vaizdo įrašą peržiūrėjo daugiau nei 100 tūkst. internautų.

Savo akimis pamatyti vaizdo įrašą galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
I
Inga
2020-11-26 17:35:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tol juokiamės kol nepaliečia šeimos ir artimų žmonių.mano šeimą tas palietė.daugiau nebesijuokiu , saugausi ir bijau dėl kitų artimųjų...patikėkit...tai yra baisu ir visai nebejuokinga.
Atsakyti
-38

Z
Zita
2020-11-26 17:24:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dieve jūs iš kur iskritot serga žmonės aplink artimi pažįstami o jus nesąmones rasote melskit Dievulio kad neuzkabintu
Atsakyti
-23

V
Vidas Tom
2020-11-26 21:36:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nėra ligų išskyrus covidą .
Tegul parodo paskutines minutes mirštančių nuo vėžio , uzdustanciu nuo tuberkuliozes , mirštančių kančiose ne nuo covido.
Atsakyti
-16

SKAITYTI KOMENTARUS (81)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų