Besilaukianti moteris patyrė vyro smurtą: šeima verčia kuo greičiau skirtis

Dešimt metų kartu su savo vyru pragyvenusi ir du bendrus vaikus auginanti Gerda nori skirtis su vyru. Būdama nėščia moteris patyrė savo sutuoktinio smurtą, o nuo įsisiautėjusio vyro nukentėjo ir Gerdos mama Viktorija. „TV Pagalbos“ studijoje komplikuota šeimos situacija domėjosi Renata Šakalytė ir Edgaras Navickas. 

Net ir patyrusi vyro smurtą Gerda tikina vis dar mylinti savo vyrą, tačiau ketina su juo skirtis. Esą ji yra skolinga jam už tai, kad buvo šalia jai sunkiu gyvenimo periodu mirus mylimai močiutei.

„Igoriui buvo pasakyta, kad mes liksime draugais ir viskas nuo jo priklauso, ar jis bus vertas to, kad mes vėl susituoksime“, – galutinai durų prieš ją smurtavusiam vyrui neužtrenkia Gerda.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Besilaukianti moteris patyrė vyro smurtą: šeima verčia kuo greičiau skirtis

Toks dukters gerumas ir atlaidumas į neviltį varo jos motiną, kuri yra įsitikinusi, jog dukra verta geresnio vyro. Ji įsitikinusi, jog likdama su Igoriu jos dukra rizikuos ne tik savo, bet ir vaikų gyvybėmis.

„Jis nemyli savo žmonos, jis gąsdina savo vaikus ir jis kuo skubiau turi palikti savo vaikus ir mano dukrą ramybėje. Kokia čia dar meilė, tegul apie vaikus pagalvoja, o jeigu ir myli, tai visų pirma tegul galvoja ne apie save, o apie vaikų gerovę“, – piktinasi Viktorija. 

Tą patį anūkei bando pasakyti ir jos senelis Algirdas, kuris Gerdai yra padovanojęs butą. Senelis griežtas – jis tikina, kad dėl tokio Igorio poelgio jam tikrai neatleis ir ragina anūkę kuo greičiau skirtis.

„Buvo pasakyta Gerdai, kad išsiskirk su juo, tada bus pagalba. Jie kaip bomžai ten gyvena“, – piktinasi jis. 

Kokį sprendimą priims dėl savo vyro galvą pametusi jauna moteris?

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
T
Tikrai reikia
2020-11-29 16:45:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skirtis,nes vyresni zino ka sako.O dar butą dovanojo.Kai norės,kad antrą kartą skirtumeis, padovanos mašiną.Jei dar bus gyvi ir ką sugalvos,tai tavo vaikams pradės dovanas pirkti už jų sugadintą vaikystę.Juk atsitokės kada nors,kad ne namas,masina ar pinigai yra svarbiausia.Svarbiausia yra tai,kad,,žmogus turėtų drąsos galvoti savo protu".Be to tamsi ateitis.Viskas ateina išeina,lieka tai,kas sunkiausiai gauta.Ir tą labiausiai brangini.Gal koks veidmainis,kuris moka,sugeba ,gali ir vienaip,ir kitaip kalbeti, priklausomai nuo aplinkybių.Apie garbę,sązinę,gėdą as nerasysiu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų