Kraupi istorija: 40-metis įtariamas kanibalizmu – taikiniu tapo vyras iš pažinčių portalo

Šokiruojanti istorija iš Berlyno. Ten pareigūnai sulaikė kanibalizmu įtariamą 40-metį, kuris nužudė ir manoma suvalgė pažinčių portale sutiktą vyrą, o vėliau jo kaulus ir kūno dalis išmėtė pamiškėje.

Miškelyje, Berlyno Pankovo rajone vaikštinėję žmonės aptiko žmogaus kaulų ir kūno dalių liekanų. Netrukus pareigūnai išsiaiškino, kad tai – dar rugsėjo pradžioje be žinios dingusio, 44-erių Stefano T. palaikų dalys. Pareigūnams su tarnybiniais šunimis netrukus pavyko atsekti ir pagrindinį įtariamąjį.

„Iš pradžių nužudytojo telefone radome informacijos, kuri padėjo identifikuoti įtariamąjį. Tuomet jo ieškojome su tarnybiniais šunimis. Suradome ir išsiaiškinome, kad jie susipažino internetinėje pažinčių svetainėje“, – sako prokuratūros atstovas Martin Steltner.

Tačiau netrukus istorija pakrypo gerokai žiauresne linkme. Pareigūnai ėmė aiškintis, kodėl miškelyje žudikas išmėtė tik kaulus ir kūno dalis.

„Išsiaiškinome, kad įtariamasis internete ieškojo informacijos apie kanibalizmą. Apieškojome jo namus ir radome įvairių įrankių, kraujo pėdsakų. Mums pakako šių įkalčių, kad jį iškart sulaikytume“, – pasakoja M. Steltner.

41-erių įtariamasis sulaikytas vakar. Jam pateikti kaltinimai ne tik tyčine seksualinio pobūdžio žmogžudyste, bet ir kanibalizmu.


Rašyti komentarą...
V
Vajetau....
2020-11-20 19:54:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Net supykino....
Atsakyti
0

O
Orinta
2020-11-20 19:55:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar norėsite dar pažinčių internetinių? Pradžioje gėlės, paskui kepsnys iš tavęs..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų