Šiauliuose kaimynai išsigąndę dėl rastų sūnaus ir mamos kūnų: spėlioja, kas galėjo lemti mirtį

Mįslingos mirtys Šiauliuose ir Utenos rajone. Šiauliuose, namuose, rasti bent kelias dienas pragulėję motinos ir sūnaus kūnai.

Lygiai toks pat įvykis ir Utenos rajone, čia taip pat rasti neaiškiomis aplinkybėmis mirusių sūnaus ir motinos lavonai. Policija tiria, nuo ko mirė šie žmonės.

Apie tai, kad šiame name gali būti įvykusi nelaimė, policijai pranešė kaimynė. Jos nuogąstavimai pasitvirtino – policija atvykusi rado 73-ejų motinos ir 50-mečio sūnaus kūnus. Šeima gyveno tame pačiame kieme, tačiau skirtinguose namuose.

„Aš nebuvau, aš nežinau, priėjau, žiūriu, greitoji stovi, einu aš čia arčiau, tai man kaimynka šita pasakė, sako, va, du lavonai yra. Kaip, ką, tai paskui jau pasakė, kad Bronė, ta šeimininkė yra ir sūnus savo namelyje, jis kieme čia gyvena“, – sako kaimynė Janina Stakutienė.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šiauliuose kaimynai išsigąndę dėl rastų sūnaus ir mamos kūnų: spėlioja, kas galėjo lemti mirtį

Kaimynai spėlioja, kokios priežastys galėjo lemti dviejų žmonių mirtį. Šią savaitę vyras dėl ligos nedirbo, kelias paskutines dienas bendradarbiams su juo susisiekti telefonu nepavyko. Motina taip pat skundėsi sveikata.

„Bronė visą laiką sirgo cukralige, turėjo širdies ligų. Ji labai sunkiai vaikščiodavo, retkarčiais tik pasimatydavom mes. Vasara išeidavo į tuos daržus, pasižiūrėdavo. O kaip, kas toliau, negaliu pasakyt“, – pasakoja J. Stakutienė.

Mirusių 82-ejų motinos ir 52-ejų jos sūnaus kūnai vakar rasti ir Utenos rajone Kaniūkų kaime. Čia taip pat policijai apie galimą nelaimę pranešė kaimynai. Abiejų atvejų pareigūnai nekomentuoja, kol nėra atlikta ekspertizė ir nenustatytos tikslios mirčių priežastys.


Rašyti komentarą...
P
Pikts
2020-11-20 20:36:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pareigunai nekomentuoja, bet zurnaliugos kiekviena boba istardys, triusikus ispurtys, lups zodi po zodzio. Slykstynes paskutiniai!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų