Lietuva ruošiasi Helovino nakčiai: makiažus pakoregavo koronavirusas

Kaip ir dalis pasaulio, Lietuva ruošiasi Helovino nakčiai. Profesionalios visažistės jau kuria šiurpą keliančius klientų įvaizdžius. Tačiau ir šią šventę pakoregavo koronavirusas – teminiai Helovino vakarėliai kažin ar įvyks, todėl dauguma į pabaisų kailį įlindusių žmonių savo įvaizdį šiemet labiau linkę demonstruoti socialiniuose tinkluose. Koronavirusas padarė įtaką ir šių metų Helovino madoms. 

Ernesta pamažu tampa vampyrų karaliene. Ernesta atlieką labai nemalonią procedūrą – į akis dedasi specialius lęšius. Mergina ruošiasi Helovinui – nakčiai, kai dvasios gali grįžti į gyvųjų pasaulį ir apsigyventi žmogaus kūne. Norint, kad taip nenutiktų, reikią dvasią išgąsdinti, todėl privalu atrodyti kuo kraupiau. O tokiam įvaizdžiui sukurti puikiai tinka ir daugumos moterų rankinėse esantys daiktai:

„Čia yra sprendimas. Nes vieną priemonę galima šimtu būdų išnaudoti. Čia ne lūpdažis. Čia yra  juodas gelis skirtas akims. Tai kūryboje galima panaudoti ir lūpoms.“

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuva ruošiasi Helovino nakčiai: makiažus pakoregavo koronavirusas

O dar reikia kraujo. Jo rankinėje rasti sunkiau. Tačiau galima nusipirkti specialioje parduotuvėje už 15 eurų.

Helovino įvaizdžiams didelę įtaką daro tų metų siaubo filmai. Tačiau šiemet dėl koronaviruso Holivudas pristabdė savo produkciją, tad 2020-ųjų Helovino mada tapo burnas ir nosis dengiančios kaukės.

„Kaukė buvo specialiai pasiūta ir priderinta prie viso įvaizdžio. Tam, kad nesugadinti jo. Nes, tarkim, pasidarysim įdomų, gražų grimą, užsidėsim tą vienkartinę kaukę kuri viską sugadins. Tai kaip mums išpildyti visą įvaizdį? Tiesiog kaukę priderinta prie visos stilistikos“, – sako visažistė Rita Liatukienė.

REKLAMA

Dėl koronaviruso daugelyje savivaldybių paskelbtas karantinas, ribojami renginiai, oficialūs Helovino vakarėliai atšaukinėjami. Visgi šeimos rate pagąsdinti vienas kitą bei dvasias, ar įsidėti įspūdingai baisią nuotrauką į socialinius tinklus juk galima. Helovinui pasipuošusią merginą fiksuojanti profesionali fotografė sako, kad kokybišką nuotrauką lengva pasidaryti ir namų sąlygomis. Svarbiausia žinoti kelis dalykus.

„Svarbiausia šviesa. Geras apšvietimas. Tinka nuo lango. Padarai makiažą, apsirengi, atsistoji priešais langą ir puikiai su telefonu gali pasidaryti. Čia labai svarbu fonas. Atitinkamai turi būti pagal temą. Jei antram plane matysis kažkokie netinkami daiktai, tai aišku, visa sinchronija  nuotraukos sugrius“, – pasakoja fotografė Jūratė Čiakienė.

Profesionalios visažistės jus paversti pabaisa gali vidutiniškai už 50 eurų. Tačiau žmonės išleidžia ir daugiau, sako šio amato profesionalės. O jei pinigų gaila, baisų įvaizdį galima susikurti ir namų sąlygomis.

„Visos moterys savo kosmetinėje tikrai turi šešėlių ir juodą lainerį. Tai, va, prašau, su tais šešėliais galima nusispalvinti savo veido kontūrus, pasirenkant kokią nori spalvą, nebūtinai rožinę, nors rožinė tikrai bus pas moterį rankinėje, o su laineriu galima išsipiešti visus tuos reljefus, kuriuos dabar matome pas mane. Na, o raudoną lūpdažį, tai aš manau tikrai nesudėtinga atrasti. Tai va, viską sudėjus ir gaunam įvaizdį“, – teigia visažistė Ieva Jakūbauskė.

Na, o vyras profesionalė siūlo arba pasirausti savo antrosios pusės rankinėje, arba panaudoti miltus, grikius ir kruopas. Jie prilipinti prie veido taip pat sukuria norimas formas. O juodai spalvai puikiai tinka suodžiai.


Rašyti komentarą...
L
Lietuve
2020-10-31 00:45:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uztenka situ satanistiniu amerikonisku helowyyynu.....
Atsakyti
0

R
R
2020-10-31 06:32:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Cia ne lietuviska svente ,ir ja niekada nebuvo kam jai ruostis
Atsakyti
0

T
Tomas
2020-10-31 08:50:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na matau tauta nusivaževo nuo mūsų tykėjimo ir įpročių , koks helovynas?! Kas čia per šventė??? Čia amerikonų šventė o ne mūsų.... mes turim vėlynes , mirusiūjų pagerbimo metas. Net šlykštu į tokiu Lietuvius žiūrėt.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų