Pamatę, ką upėje išdarinėja briedis, griebė kamerą: to dar nebuvo regėję

Internete plintantis vaizdelis virto tikru galvos skausmu internautams. Populiariame vaizdelyje užfiksuota, kaip vienoje Aliaskos upėje bėga didžiulis briedis. Atrodytų nieko tokio ypatingo, tačiau vaizdelyje atrodo, kad jis bėga ant vandens. 

Kristy Paniptchuk mažu laivu plaukė viena Aliaskos upe ir pastebėjo tikrai neeilinį momentą, kurio dar nebuvo mačiusi. Visai šalia laivo ėmė bėgti didžiulis briedis. Vaizdelyje atrodo, kad jis bėga ant vandens, o vėliau matyti, kaip gyvūnas net aplenkia laivą ir perbėga į kitą upės pusę.

Įrašas netrukus paplito socialiniuose tinkluose ir virto tikru galvos skausmu internautams. Daugelis galvojo, kad įrašas yra netikras, o kai kurie ėmė juokauti, kad Kristy užfiksavo briedį-Jėzų.

Tačiau įrašas yra tikras. Kristy paaiškino, kad upė, kurioje nufilmuotas sensacija tapęs vaizdelis, yra labai sekli. Jos gylis tam tikrose vietose siekia vos 13 centimetrų, o vietiniai upe plaukia tik specialiais kateriais, kurie veikia vandens motociklo principu.

Tad įraše užfiksuotas briedžio bėgimas visai nėra magija, o tik optinė iliuzija. 

Savo akimis pamatyti sensacija tapusį įrašą galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
b
bitė
2020-10-29 14:02:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ale kaip tam briedžiui smagu! Laisvė džiaugtis - nei virusas, nei kaukės, nei ,,portfelių" dalybos ... nerūpi.
Atsakyti
-2

l
lenka
2020-10-29 15:25:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dobze kurwa
Atsakyti
-1

J
Juozas Grigaitis
2020-10-30 11:53:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia už kart matosi, kad sufabrikuotas montažas. Briedis visa laiką bėga ristute ir greitai., bet nepasisokinedamas kaip arklys. Aiškiai matosi. Ir nesudaro daug purslu vandens iš po kojų. Ta galima greitai pastebėt.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų