Pamatę, kaip dėl Covid-19 mokykloje vyksta šokiai, žmonės nebežino, ar juoktis, ar verkti

Socialiniuose tinkluose plinta tūkstančius internautų pribloškęs vaizdas iš Čekijos. Įraše įamžinta, kaip Covid-19 pandemijos akivaizdoje mokykloje vyksta šokiai, o poromis susikabinę mokiniai šoka į vienas kitą atsukę ne veidus, o nugaras.

Vaizdelis užfiksuotas Čekijoje, o jį esą įamžino vienas mokytojas, kuris, kaip matyti įraše, pafilmavęs, kas vyksta mokyklos salėje, net sukiojo pirštą. 

Šiuo vaizdeliu buvo pasidalinta socialiniame tinkle „Twitter“ ir jis iškart sulaukė tūkstančių komentarų. Kai kurie internautai nežinojo, ar čia juoktis, ar čia verkti. Vieni teigė, kad dėl Covid-19 pandemijos pasaulis išprotėjo ir jei šokiuose reikia laikytis tokių absurdiškų taisyklių, tai geriau švenčių išvis nerengti.

Tiesa, nors vaizdelis sulaukė labai daug kritikos, vis tik pasirodė informacijos, kad šis vaizdelis buvo it pokštas ir bandymas pasityčioti iš Čekijoje taikomų rekomendacijų dėl Covid-19 pandemijos valdymo. 

Įrašas socialiniuose tinkluose paplito spalio 11-ąją. O štai vos prieš kelias dienas Čekijos valdžia paskelbė, kad šalyje bus uždarytos visos viešojo maitinimo ir mokymo įstaigos. 

Tokių veiksmų Čekijai teko imtis kuomet koronaviruso epidemiologinė situacija šalyje tapo nevaldoma. Šalis pirmauja visoje Europoje pagal susirgusiųjų 100 tūkst. žmonių skaičių.

Nuo spalio 14-osios šalyje uždaryti visi klubai, barai, kavinės ir restoranai. Taip pat draudžiama vartoti alkoholį viešose vietose ar rinktis didesnėmis nei 6 žmonės grupėmis. Čekijos vyriausybė taip pat priėmė sprendimą uždaryti visas mokymo įstaigas, išskyrus darželius. 

Savo akimis pamatyti, kaip mokiniai šoko mokykloje, galite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
U
UzdarykitMokyklas
2020-10-19 18:27:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
O ko jus tikitės? Suolose sedim po 2, pilna perpeldyta klase. Ir vis dar svarstot, kodel gi yra tiek daug susirgimu. Atsakymas paprastas kai buvo 20 uzsikretimu viska uzdarete, o kai kiekviena diena uzsikreta po 200 jum nusispjauti. Jum tabar rupi rinkimai, o ne zmoniu gyvybes.
Atsakyti
0

P
Petras
2020-10-18 14:17:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
COVID-19 yra debilizmo virusas
Atsakyti
-1

L
Labas
2020-10-18 14:39:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laisvė XD
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų