Liudininkai to dar nematė: nuotaka siaubūnė vertė vyrą tuoktis parduotuvėje

Įvykus sužadėtuvėms dažniausiai poros nekantrauja sulaukti vestuvių. Tačiau kartais nutinka taip, kad vestuvių tenka laukti ir daugiau nei metus. Taip nutiko ir vienai nuotakai iš JAV, Nevados valstijos. Bet ši nuotaka – tikrai neeilinė, nes sugalvojo planą, kaip priversti mylimąjį pagaliau su ja susituokti. Ir tą padarė parduotuvėje.

Į „Target“ prekybos centrą atvykusi Ashley Domingues planavo pirkti gimtadienio dovaną savo sūnui. Tačiau visai netikėtai Ashley pastebėjo, kad parduotuvėje vaikšto vestuvine suknele pasidabinusi nuotaka, pastorius ir pamergė. Moteris iškart griebė kamerą ir užfiksavo neeilinę situaciją.

Pasirodo, kad nuotakos sužadėtinis dirba prekybos centre „Target“. Jis moteriai pasipiršo prieš dvejus metus, o vestuvės taip ir neįvyko. Tad neapsikentusi moteris susirado pastorių, apsivilko vestuvinę suknelę ir atėjo pas savo sužadėtinį priversti jį susituokti čia ir dabar – parduotuvėje.

„Tu užmovei šį žiedą prieš dvejus metus. Laikas susituokti arba viską baigti. Aš atsivedžiau pastorių ir pamergę Emily. Mes susituoksime čia ir dabar arba aš tave palieku“, – vyrui sakė moteris ir atsisukusi į viską filmuojančią Ashely teigė, kad tik nori priversti jį pagaliau įsipareigoti.

Išgirdęs nuotakos prašymą, vyras suglumo ir paprašė pasikalbėti lauke. Moteris sutiko ir jie kartu su visa palyda išėjo iš parduotuvės.

REKLAMA

Tiesa, Ashley spėjo užfiksuoti ir paskutinius vyro žodžius: „Gal kažkas galėjo man apie tai pranešti?“.

Kol kas neaišku, kaip baigėsi visa situacija, ir ar visgi jie susituokė. Tačiau incidento vaizdo įrašas virto tikra interneto sensacija, kurią socialiniame tinkle „TikTok“ peržiūrėjo beveik 7 milijonai internautų.

Savo akimis pamatyti neeilinę situaciją galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
V
Veikli
2020-10-14 19:59:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko nepasakysi
Atsakyti
0

V
Veikli
2020-10-14 19:59:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nieko nepasakysi
Atsakyti
0

R
Ramas
2020-10-19 10:12:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nagla boba kaip tankas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų