Viengungio butas Vilniaus centre žavi savo erdvumu: patarė, nuo ko pradėti

Interjero dizainerė Aistė Majauskaitė sostinės centre įrenginėjo viengungio butą. Moteris TV3 laidai „Penkių žvaigždučių būstas“ sutiko papasakoti, kaip jai pavyko išnaudoti kiekvieną 33 kv/m buto centimetrą ir kaip susikurti patogų vonios kambarį turint nedidelį plotą.

Pasak dizainerės, vonios kambarys yra labai svarbi namų vieta, kadangi čia pradedame ir užbaigiame dieną. Įsirenginėjant vonios kambarį nedidelėje patalpoje dideliu iššūkiu gali tapti tai, kaip viską sutalpinti.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Patarė, kaip įsirengti viengungio butą: svarbus kiekvienas centimetras

„Čia pavyko sutalpinti erdvų dušą, 120 cm pločio, džiovyklę su skalbykle, unitazą su erdve spintele iki lubų, patogų praustuvą nišoje, taip pat irgi su paslėpta spintele už veidrodžio“, – teigė A. Majauskaitė.

Pagrindinis dizainerės patarimas vonios kambariui – protingai funkciškai susidėlioti visus prietaisus ir tai, kad kiekvienas daiktas turėtų savo vietą.

„Kai erdvė yra maža, siūlyčiau privengti daug atvirų lentynų, nes tai sukelia vizualinį triukšmą, nes kiekvienas daiktas turi savo etiketę, spalvą. Tai pat patarimas būtų mažame vonios kambaryje privengti skirtingų plytelių, raštų, didelių akcentų, nes ten taip pat tūrėtų būti švari bazinė erdvė ir tik vienas koks nors minimalus akcentas“, – patarė laidos pašnekovė.

Ji taip pat siūlo vonioje šviestuvą suprojektuoti veidrodžio zonoje.

Daugiau patarimų rasite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Penkių žvaigždučių būstas“ žiūrėkite kiekvieną šeštadienį 9:30 val. per TV3.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų