Vyras nebegali tylėti: buvo sumuštas žmonos meilužio

„TV Pagalboje“ – audringa meilės istorija. Virginijui žemė slysta iš po kojų, nes jis įtaria, kad žmona Eugenija jį išdavinėja su kitais vyrais. Vyras daugiau nebenori tylėti ir visą neištikimybės voratinklį atskleidė nuo pat pirmųjų pažinties su Eugenija dienų. Situacija domėjosi gelbėtoja Sandra Žutautienė.

Virginijus pasakoja, kad su žmona išgyveno 25-erius metus, o pirmą kartą išduotas buvo jau per savo vestuves, kada užtiko ją gulinčią su kitu vyru. Šiuo metu Eugenija reikalauja skyrybų.

„Ji Šilalėje turi, Kelmėje turi meilužių. Aš išvažiuoju į darbą, o ji su kitais eina gultis. Noriu įsitikinti ar ji nori su manimi gyventi, ar jau nebe“, – guodėsi nuolat išdavinėjamas vyras.

Virginijus negali pamiršti ir dienos, kai savo namuose žmoną užtiko su meilužiu. Vyras parodė dokumentus, jog dėl to įvykio ketino kreiptis į teismą, nes tuomet jį žmonos meilužis dar ir sumušė.

„Jos dabartinis meilužis mane sudaužė ir aš atleidau... Galva buvo praskelta, šonkauliai sudaužyti“, – teigė daugiau taip gyventi nebenorintis Virginijus.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vyras nebegali tylėti: buvo sumuštas žmonos meilužio

Nepaisant visko, vyras yra pasiryžęs atleisti viską ir norėtų toliau gyventi su savo vis dar teisėta žmona.

Vyras Sandrai Žutautienei prasitarė, jog sykį Eugenijai buvo neištikimas ir jis. Tada kerštaudamas žmonai už neištikimybę jis permiegojo su jos seserimi.

„Žmona eidavo klystkeliais, tai ar aš negalėjau nueiti prie kitos? Ką man reikėjo daryti?“, – neslepia jis.

REKLAMA

Eugenija pasakoja, kad Virginijus prisiklausė per daug svetimų žmonių kalbų ir nebeskiria, kur gandai, o kur tikrovė. Skyrybų ji nori, nes pavargo nuo nuolatinių kaltinimų neištikimybe, kasdienių barnių ir įtampos.

„Neturiu aš tų vyrų, o draugų turėsiu, niekas man nepasakys, nes man visi draugai ir jie bus.

Gal reikės man iš jų pagabos, man važiuoti reikia, aš mašinos neturiu. Kai reikia paskambinu ir mane paveža“, – pasakojo Eugenija.

Ar pavyks sutaikyti besiskiriančią porą?

Visą poros barnį žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų