Parodė, koks pavojus tyko klubuose ir baruose: atkreipti dėmesį ragina kiekvieną visas vaizdo įrašas

Niekas nenorėtų, kad kas nors prieš žmogaus valią bare ar klube jį apsvaigintų narkotinėmis medžiagomis. Būtent todėl socialiniame tinkle „TikTok“ viena mergina pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame parodė, kodėl būnant bare ar klube nevalia paleisti savo gėrimo iš rankų ir visada jį atidžiai stebėti. Mergina ragina šį įrašą peržiūrėti kiekvieną ir žinoti, koks pavojus tyko.

Mel Hall savo vaizdo įraše pademonstravo, kaip dažniausiai klubuose ar baruose gėrimų stiklinėse atsiduria narkotinės medžiagos. Mergina įraše teigė, kad šiuos „triukus“ išmokti jai prireikė vos kelių minučių.

Mel Hall sukurti tokį įrašą nusprendė po to, kai ji pasidalijo kita gudrybe, kaip savo gėrimus apsaugoti. Pasak jos, tam su savimi reikia turėti dangtelį ir juo uždengti savo gėrimą. Daug internautų pamatę minėtąją gudrybę ėmė teigti, kad tokių veiksmų tikrai imtis nereikia.

Tačiau Mel tokiai nuomonei kategoriškai nepritarė ir nusprendė sukurti įrašą, kuriame nufilmavo, kaip paprasta klube ar bare apsvaiginti žmones, jei jie bent akimirkai nusisuka nuo savo gėrimo. Ir pasiekti rezultatą jai tikrai pavyko.

Vien jos socialinio tinklo „TikTok“ paskyroje įrašas buvo peržiūrėtas daugiau nei 2 milijonus kartų, o paplitęs kitose platformose vaizdelis buvo peržiūrėtas ir daugiau nei 8 milijonus kartų.

Milijonų internautų peržiūrėtą vaizdo įrašą galite pamatyti siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

REKLAMA

Situacijų, kai klubuose ar baruose tyčia apsvaiginami asmenys, netrūksta ir Lietuvoje. Pavyzdžiui, viena labiausiai šalį sukrėtusių istorijų, susijusių su apsvaiginimu narkotinėmis medžiagomis, – modelio Dovilės Didžiūnaitytės žūties byla.

Iš Klaipėdos viešbučio 14-o aukšto iškritusią manekenę apsvaiginęs „prievartavimo" narkotiku vadinamas „oksikas“, pasirodo, Lietuvoje laisvai liejasi tonomis.

D. Didžiūnaitytės byloje iš pradžių buvo svarstytos savižudybės ar nelaimingo atsitikimo versijos, tačiau vykstant tyrimui paaiškėjo naujos aplinkybės. Merginos kūne buvo rasta 4-ių skirtingų rūšių svaigiųjų medžiagų, tarp jų ir „išprievartavimo narkotiku“ arba „oksiku“, „butiratu“, „gomka“ vadinamo junginio, kuris gaminamas iš buitinio valiklio. Specialistai spėlioja, kad mergina galėjo būti pavaišinta kokteiliu, kuriame buvo ne tik alkoholio, bet ir šio narkotiko.

2018-aisiais atliktas tyrimas parodė, kad vienas iš 125 pasilinksminimo vietose besilankančių asmenų prisipažino bent kartą per metus vartojęs šį pavojingą narkotiką, o 7 iš 100 vartojusių pasakoja, kad apsvaiginti buvo slapta – jiems nenorint ir nežinant įpylus šio nuodo į kokteilį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų