Į penkių automobilių avariją Vilniuję patekę žmonės: buvo labai baisu

Vilniuje „Yandex“ taksi vairuotojas sukėlė baisią avariją: rėžėsi į prie sankryžos stovinčius automobilius, žuvo dvi niekuo dėtos moterys iš kito automobilio. Į avarijos vietą atsiųstos didžiulės gelbėtojų pajėgos, buvo vaduojami prispausti žmonės. Pats taksistas nukentėjo nesunkiai, po avarijos TV3 žurnalistui jis sakė neprisimenantis, kaip įvyko avarija.

Per masinį susidūrimą smarkiai sumaitoti trys automobiliai, dar du apdaužyti, tačiau ne taip stipriai. Nemenčinės plentu užmiesčio link lėkęs „Yandex“ taksi visa jėga rėžėsi į prie sankryžos stovintį opelį, jame buvo dvi moterys.

Nuo smarkaus smūgio sumaitotas ne tik opelis, bet ir sudaužyti dar trys automobiliai „Volvo“, „Citroen“ ir „Range Rover“. Vairuotojai ir jų keleiviai sako, kad laukė užsidegančios žalios, kai įvyko avarija:

„Iš galo rėžėsi taksistas ir visus atstūmė iš galo dideliu labai smūgiu. Tiesiog čia visi sukosi, neaišku kiek kartų. Ir labai buvo baisu.“

(59 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Masinė avarija sostinėje

Greta esančio studentų miestelio gyventojai atbėgo pažiūrėti, kas įvyko sankryžoje:

„Tikrai labai didelis trenksmas girdėjosi bendrabutyje, 11 aukšte.“

Į avarijos vietą iš karto atsiųsti gelbėtojai, buvo pranešta, kad yra prispaustų žmonių. Esą sudaužytuose automobiliuose yra mažiausiai trys žmonės, pranešta ir apie sąmonę praradusį vyrą – tai greičiausiai buvo taksistas. Tačiau žuvo visai kitu automobiliu važiavusios moterys.

REKLAMA

Kiek vėliau pranešta, kad mirė į ligoninę vežama opelio keleivė. O taksistas atsigavo. Garbaus amžiaus vyriškis tikina, kad nieko neprisimena.

Liudininkai sako, kad taksi vairuotojas nepamatė priešais važiuojantį autobusą stovinčių mašinų:

„Būtent ši situacija – buvo autobusas pirmoje juostoje, kuris rikiavosi į lėtėjimo juostą ir taksistas, ko gero, nepastebėjo priekyje jo stovinčių automobilių ir tiesiog rėžėsi į juos.“

Į avarijos vietą atvažiuoja nukentėjusiųjų artimieji – vyriškis sako, kad į ligoninę išvežta jo žmona, ji buvo automobilyje prie pat sankryžos:

„Išvežė į ligoninę, bet tik patikrinti. Bent jau akivaizdžių sužalojimų nėra.“

Policija praneša, kad į ligoninę buvo išvežta „Range Rover“ vairuotoja su vaiku, „Volvo“ vairavusi moteris, taip pat ir „Toyota Prius“ automobilį vairavęs taksistas. Jo keleivei pagalba greičiausiai suteikta vietoje. Policijos pirminiais duomenimis, avariją sukėlęs taksistas buvo blaivus.


Rašyti komentarą...
J
Jo
2020-09-25 01:31:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uždrausti šitą kompaniją. Neaišku, kokius standartus taiko ir kokią vairuotojų patikrą vykdo. Rezultatą matėme šiandien.
Atsakyti
0

E
Edita
2020-09-26 19:25:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
„Būtent ši situacija – buvo autobusas pirmoje juostoje, kuris rikiavosi į lėtėjimo juostą ir taksistas, ko gero, nepastebėjo priekyje jo stovinčių automobilių ir tiesiog rėžėsi į juos.“
Nesąmonė kažkokia....
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų