Tokio kuriozo vairuotojas dar nebuvo matęs: moteriai teko raudonuoti iš gėdos

Sakoma, kad jei gamta šaukia, tai jos jau nebesustabdysi. Tuo įsitikino ir vienas vairuotojas iš Jungtinės Karalystės, kuris pėsčiųjų perėjoje įamžino kuriozą, kurio dar nebuvo matęs. Vyro automobilio vaizdo registratorius nufilmavo, kaip per perėją kartu su šeimininke ėjęs keturkojis nusprendė jos nė neperėjęs atlikti gamtinius reikalus. 

Kurioziniame vaizdelyje matyti, kaip šunelio šeimininkė visais būdais bando patraukti savo augintinį nuo kelio. Tačiau šis nepasiduoda – gamta jį pašaukė taip, kad šis jau nebegalėjo sustoti. Šuns šeimininkė atsisuko į vairuotoją ir akivaizdžiai ėmė jo atsiprašinėti. Negana to, moteris ėmė ir raudonuoti iš gėdos.

Vairuotojui, žinoma, neliko nieko kito, kaip tik laukti, kada keturkojis atliks gamtinę pareigą ir pagaliau pasitrauks iš kelio. Ir lauktoji akimirka tikrai atėjo. 

Keturkojui ir jo šeimininkei pasisekė – jiems pasitaikė labai linksmas vairuotojas, kuris nepyko, o tik nuoširdžiai juokėsi iš situacijos. Kurioziniu vaizdeliu jis pasidalijo ir savo „Facebook“ paskyroje.

„Tai mus labai prajuokino. Kai turi atlikti reikalus, susilaikyti negali“, – „Facebook“ rašė Adamas Todas.

Savo akimis pamatyti kuriozinę situaciją galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų