Šalikelėje pamatytas vaizdas pašiurpino vairuotoją: negalėjo patikėti tuo, ką užfiksavo

Vaizdeliai, kuriuose esą užfiksuojami vaiduokliai, internete plinta it virusas. Taip atsitiko ir su vienu įrašu, nufilmuotu Jungtinių Amerikos Valstijų Getisbergo mieste, kurį jau spėjo peržiūrėti daugiau nei pusė milijono internautų.

Gregas Yuellingas kartu su savo šeima važiavo pro Pensilvanijos valstijoje esantį Getisbergo nacionalinį karo parką, kuriame 1863-aisiais vyko vienas kraupiausių Amerikos pilietinio karo mūšių, kurio metu žuvo daugiau nei 51 tūkst. karių.

Netikėtai būtent šioje vietoje Gregas netyčia užfiksavo staiga pralekiantį nepaaiškinamą siluetą. Vyrui ir jo šeimai pasirodė, kad jis užfiksavo vaiduoklį. Šia versija jie lengvai patikėjo, nes teigiama, kad Getisbergo nacionalinis karo parkas yra viena šiurpiausių JAV vietų, kurioje fiksuojama daugiausia vaidenimųsi.

Vyras netrukus užfiksuotu vaizdeliu pasidalijo socialiniuose tinkluose, o jo istorija pasidalijo ir užsienio žiniasklaidos priemonės. Tačiau akyliausių internautų teigimu, įraše užfiksuotas visai ne vaiduoklis, o tik nešvarumas ant priekinio automobilio stiklo. Esą vaizdelis tėra optinė apgaulė.

Savo akimis pamatyti įrašą galite siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
P
Pasibaisėjas
2020-09-23 11:07:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pažiūrėjus į valdžios darbus Lietuvoj, netoks siaubas apima.
Atsakyti
-14

K
Ko
2020-09-23 09:59:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia stebėtis pažiūrėkit į mūsų seimo narius tas pats
Atsakyti
-15

E
Eglė
2020-09-23 12:29:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai taip, geras palyginimas
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (24)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų