Be pastogės liko tėvai ir devyni vaikai: prašo pagalbos

Į „TV pagalbą“ kreipėsi šeima, birželio mėnesį patyrusi gaisrą. Be namų liko ne tik tėvai, bet ir 9 vaikai. Šiuo metu šeimai reikia visko – pradedant statybinėmis medžiagomis, rūbais ir baigiant pinigais.

Ši šeima išskirtinė, o tėvų meilė prasidėjo kaime dirbant paprasčiausius ūkio darbus.

„Nuvažiavau, nes bulves sodino. Ir pamačiau ją, ji tokia bulvių vagoje stovėjo mažytė, neaukšta ir taip žiūrėjo į mane akis įsmeigusi“, – simpatiją iš pirmo karto 33-ejais metais jaunesnei Jurgitai tikina pajutęs Vincas.

Tuo metu Vincui buvo 53-eji, o Jurgitai vos 18-a. Įsiplieskė meilė iš pirmo žvilgsnio, kuriai didžiulis amžiaus skirtumas nebuvo jokia kliūtis.

„Aš nuo pat jaunų dienų visą laiką mamai sakydavau, kad pasiimsiu už save vyresnį, gyvensiu, nes man nepatiko jauni, kurie ateina girti, vartaliodavosi ir nei su jais pakalbėsi, ar ką nors nuspręsi. Žinojau, kad pasiimsiu vyresnį, kuris mane mylės ir neis pas kitų moterų“, – šiandien pasakoja Jurgita.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Be pastogės liko vienuolikos vaikų šeima: prašo pagalbos

Tolimųjų reisų vairuotoju tuo metu dirbęs Vincas pasakoja, kad šeimos niekada neskubėjo kurti, nes buvo prisirišęs prie savo tėvų – daug jiems padėdavo, pas juos ir gyveno.

Birželio 28 dieną, Rietavo savivaldybėje gyvenančią tvarkingą daugiavaikę šeimą ištiko didžiulė tragedija. Dėl netvarkingos elektros instaliacijos kilo gaisras ir sudegė visas poros namas.

Tuo metu, kai kilo gaisras, tėvai buvo laukuose dirbti su gyvuliais, o vaikai dar miegojo lovose. Vyresnėlis vaikas išgirdęs, kad dūžta langai, prabudo. Visi išbėgę į lauką pradėjo skaičiuoti brolius ir seseris, netrukus suprato, kad dviejų trūksta.

REKLAMA

Nieko nelaukdamas vyriausias brolis šoko į gaisro apimtą namą ir išgelbėjo savo 9 m. broliuką ir 11 m. sesutę. Išgelbėti namus jau buvo neįmanoma, todėl šeima su 9 vaikais liko be pastogės.

Be pastogės liko vienuolikos vaikų šeima: prašo pagalbos

Šeima darbšti ir svajoja atstatyti namus, tačiau tam reikia pinigų.

Kad šeima vėl turėtų savo namus, jai ypač reikalinga finansinė pagalba.

Padėti visi norintys gali šiais rekvizitais, pervesdami pinigus Vinco sūnui:

Gavėjas: Silvestras Palekas

LT957300010152685367

Aukodami mokėjimo paskirtyje nepamirškite nurodyti žodelio "Parama".

Tel nr.: 867109171


Rašyti komentarą...
D
Danute
2020-09-22 18:51:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl taip nemandagiai. Įžeidėt vaikus. Jis mielas berniukas.
Atsakyti
-1

V
Veronika,
2020-09-22 20:02:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip ne gėda įžeidinėti vaikus, neduok dieve tau tokios nelaimės, labai gražus berniukas, ir vaikai protingi, gelbsti vienas kitą, darni šeima, tikrai paremsiu,
Atsakyti
0

S
Sava
2020-09-22 20:27:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jus nejuokaukit del darnios seimos,mamukas ismauna savaitei pas bernu,dedukas vienas kapanojas,po savo ta ukeli,uzjauciu zmogu ta. Vaikai tai saunuoliai ypac Silvestras. Mamukui reiketu zinot nevien savo teises,bet ir pareigas. Jurgita,moteris esi,turetum suprast,kad einant i parduotuve,reikia nusipraust,nes salia stovinciam,riecia nosi ir dar kaip.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų