Prieniškiai su siaubu stebi šeimos gyvenimą: vyras sergančią žmoną marina badu

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi Prienų mieste esančio daugiabučio gyventojai, kurie papasakojo siaubą keliančią istoriją. Kaimynai dėsto, kad vyras skriaudžia visiškai bejėgę žmoną, ja nesirūpina ir net marina badu.

Su gelbėtoja Gerda Žemaite susitikusi prienietė atskleidė, kad kai vyro nėra šalia, kaimynė Danutė pasakojo apie patiriamą smurtą ir nepriežiūrą. Visgi moters elgesys esant šalia vyrui pasikeičia kardinaliai.

„Kai nueini ten, tai šiurpas ima ir verkti norisi. Ji ryte ryja, nes bijo, kad iš jos neatimtų jis. Toks įspūdis, kad nori iš jos atimti, o ji akimis žvalgosi, ar jis nepareina“, – pasakojo kaimynė, kuri sykį nunešė Danutei maisto.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Prieniškiai su siaubu stebi šeimos gyvenimą: vyras sergančią žmoną marina badu

Moteris beveik nevaikšto, guli per dienas lovoje ir yra priklausoma nuo kitų. Kita namo gyventoja patvirtino, kad sykį ir ji nunešusi maisto Danutei, kai išvydo begalinį jos alkį.

„Ji plekais rijo maistą, springsta net. Atrodo, kad ji net nekramto. Aišku, ji neturi tų dantų daug, bet vistiek...“, – piktinosi ji.

Žmoną slaugantis vyras teisinasi, kad moteris jo maisto nevalgo, nes jis negali taip skaniai pagaminti, kaip kaimynės moterys.

„Aš gi taip nepadarau, aš vyras ir nemoku visko daryti. Po sūnaus žūties jai prasidėjo depresija ir su kojomis lygiai tas pats, kas buvo jos motinai“, – teisinosi jis.

Vyro teigimu, pusryčiams žmonai davė tai, ką valgė jis pats – sumuštinį.

Iš lovos jau vos pakylanti menkutė moteris atvykus „TV Pagalbai“ prie vyro visą laiką tyli.

Gal kaimynai iš tiesų teisūs, kad ji bijo savo vyro?

Visą laidos ištrauką žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Farai“ žiūrėkite įprastu metu – kiekvieną ketvirtadienį 19:30 val. per TV3.

 


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2020-09-24 11:47:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
košmaras
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų