Išlaužus buto duris pareigūnus pasitiko šiurpus vaizdas: privalėjo reaguoti žaibiškai

Policijos pagalbos šaukėsi vieno daugiabučio gyventojai. Atvykusius pareigūnus ir laidos „Farai“ operatorių pasitiko susinervinę kaimynai – žmonės sunerimo dėl vienos daugiabutyje gyvenančios moters.

„Šiandien nuo ryto aš skambinu ir neprisiskambinu niekaip. Prie durų neatsako ir raktas duryse. Tik vakar grįžo iš ligoninės. Vakar viskas buvo normaliai“, – vos ašaras tramdė sunerimusi kaimynė.

Garbaus amžiaus senjorė buvo užsirakinusi viduje, raktų niekas neturėjo, o buto balkonas įstiklintas. Negana to, ir moters sūnus išvykęs į užsienį, tad ir jis niekaip negalėjo padėti.

Netrukus įvykio vietoje pasirodė ugniagesiai. Jie paaiškino, kad pro buto langus ar balkoną jie niekaip nepaklius, tad neliko jokios kitos išeities kaip tik laužti duris.

Tuo metu pareigūną kaip tik pasiekė labai nerami žinia – bute įkalinta moteris garsiai šaukė. Policininkas paskambino senjorės sūnui ir paprašė leidimo laužti duris – leidimas, be abejo, buvo gautas.

Šarvuotos durys gal ir yra vienos saugiausių, tačiau neretai jos tampa sunkiai įveikiamais spąstais vienišiems senoliams. Įkalinti savo pačių namuose jie tampa bajėgiai ir vienintelė jų viltis tampa budrūs kaimynai. Laimė, šiuo atveju aplinkiniai tikrai neliko abejingi.

Išlaužus buto duris į butą pirmiausia įėjo pareigūnai. Juos pasitiko šiurpus vaizdas virtuvėje – moteris gulėjo ant grindų. Netrukus senjorę apžiūrėjo medikai. Laimė, ji dar šnekėjo – moteris tikino, kad ant žemės išgulėjo visą dieną.

Kaip baigėsi visa situacija žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Farai“ žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 19:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ PAMATYKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
N
Neaišku
2020-09-19 16:37:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
Juk buvo pasveikusi,tik vakar iš ligoninės grįžo,tai kaip čia dabar?
Atsakyti
-8

K
Kizas
2020-09-19 19:30:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Niekada ne komentuoju bet atsiprašau, kas per idijotiška antraštė? ŠIURPUS VAIZDAS? moteris nukrito ir atsikelti negali, VISKAS, labiau 5 taip išvaistytu minučių nesigailėjau gyvenime.. SMH
Atsakyti
-12

K
Kaunas
2020-09-20 01:38:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gulėjo ant grindų-tai rašytojams šiurpus vaizdas-kada baigsit malt š... žurnalistai...
Atsakyti
-7

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų