Vyras sulaukė DNR testo atsakymo: šios akimirkos laukė jau ilgą laiką

„TV Pagalbos“ žiūrovai praėjusią savaitę išvydo jautrią istoriją apie kurčnebylių porą. Pirmagimio susilaukusi Ovidija suabejojo, kas yra tikrasis jos sūnaus tėvas, ir paprašė Dainiui atlikti DNR testą. Kurį laiką su Ovidija susitikinėjęs Dainius neabejoja, kad vaikas yra jo, tačiau po sūnaus gimimo jam durys į Ovidijos gyvenimą buvo užvertos.

Ovidija teigia, kad jos jausmai Dainiui atšalo gimus sūnui. Vaikelio močiutė Daiva įsitikinusi, kad Ovidijai jos sūnus tapo nereikalingas tada, kai ši sužinojo daugiau apie jo sūnaus sveikatos problemas. Ją ir Dainių dar labiau pribloškė tai, kad Ovidija gimdė paslapčia, apie tai nepranešusi vaikelio tėvui.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vyras sulaukė DNR testo atsakymo: šios akimirkos laukė jau ilgą laiką

„Jos pačios nusprendė ir berniuko vardą, su mumis net nebuvo tartasi absoliučiai. Paskambino tik tada, kai reikėjo pavardės ir dokumentų, o tada aš pasakiau, kad pavardės nesuteiksiu“, – teigė Daiva, kuri sako, kad jos sūnus nuo atsakomybės niekada nebėgo.

Atlikus DNR testą paaiškėjo, kad Dainius yra biologinis vaiko tėvas. Vyras neslepia, kad kiekviena be sūnaus praleista sekundė jam labai sunki ir jis norintis kuo greičiau auginti bei prižiūrėti savo sūnų, net jei dėl to reikėtų kraustytis iš Kauno į Šiaulius.

„Aš Kaune negyvensiu, bet jei pas mane atvyksi, galime bandyti gyventi. Noras kurti šeimą yra ir lauksiu jo Šiauliuose“, – neslepė vaikelio motina.

Visą pokalbį žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
B
Baisu
2020-09-19 20:13:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas per panos šiais laikais, kad mylisi ne su vienu , o keliais vyrais. Todėl net pačios dažnai nežino kas vaiko tėvas. Paleistuvystė ir tiek
Atsakyti
-6

R
Ruta
2020-09-19 21:52:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikra tiesa .Nei santuokos joms reikia nei ka .Matyt greit vyru teises reiks ginti ....
Atsakyti
-2

O
Ohoho
2020-09-19 22:11:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turbūt daug dulkinosi.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų