Liudininkai apie sprogusį butą Vilniuje: nelaimė įvyko skandalais garsėjančio vilniečio bute

Sumaištis Vilniaus Antakalnio rajone: daugiabutyje įvyko sprogimas, šukės sužeidė keturis praeivius, per sprogimą nukentėjo ir buto gyventojas. Žmonės sako, kad nelaimė įvyko skandalais garsėjančio vilniečio bute: jis pats ne kartą anksčiau išdauždavo savo langus. Dėl incidento daugiau nei valandą buvo sustabdytas eismas Antakalnio gatvėje.

Vilniaus specialiosios tarnybos atskubėjo po vidurdienio prie Antakalnio g. 75-ojo namo. Buvo sustabdytas automobilių eismas, atvažiavo mažiausiai trys greitosios, daugybė ugniagesių ekipažų, gelbėtojai su keltuvu apžiūrėjo namą. Sprogimo banga tiesiog nuplėšė visą balkono apdailą, su visais stiklais išlėkė ne tik balkono, bet ir buto langai.

Šukės pažiro gatvėje. Bute buvęs žmogus liko gyvas, sako antakalniečiai.

(47 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Sostinės daugiabutyje – sprogimas: pranešama apie 1 sužeistąjį

Pranešama, kad nukentėjo keturi praeiviai. Sunkių sužalojimų, pirminiais duomenimis jie išvengė. Paaugliai sakė, kad nukentėjo dvi mergaitės, viena jų, esą, yra aštuntokė. Jai stiklas pataikė į veidą. Panašių sužalojimų patyrė ir jos draugė.

Aiškėja, kad buto šeimininkas jau anksčiau ne kartą yra pats išdaužęs savo langus. Žmonės sako, kad nestabilios psichinės būklės pilietis triukšmauja, kai prisigeria. Policija aiškinasi, ar sprogusio buto gyventojas kartais nesukėlė sprogimo pats. Liudininkai sako, kad iš karto po sprogimo jis išlindęs per suniokotą balkoną reikalavo surasti jo raktus.

REKLAMA

Į incidento vietą atsiųsti dujų avarinės tarnybos darbuotojai. Užtruko kiek laiko, kol buvo nustatyta, kad dujų nuotėkio nebėra ir antro sprogimo nebus. Kol dirbo dujininkai, policija ragino visus smalsuolius kuo toliau atsitraukti. Evakuota apie 30 žmonių. Gelbėtojai apie valandą keltuvu artinosi prie kiekvieno buto lango, beldėsi, ragino gyventojus išeiti iš namo. Kai kuriems senyviems ir sunkiai bepaeinantiems žmonėms teko padėti. Senukai per sprogimą nesužeisti, tik tikriausiai labai išsigando.

 Praėjus beveik dviem valandoms eismas buvo atnaujintas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų