Galinga nuošliauža Nepale po purvu palaidojo tris kaimus

Galinga nuošliauža Nepale po purvu ir žemėmis palaidojo ištisus tris kaimus. Skelbiama apie mažiausiai 11 žuvusiųjų, o dar mažiausiai dvi dešimtys žmonių yra dingę be žinios. Gelbėjimo darbus itin apsunkina nesiliaunantis lietus, tačiau nepaisant ekstremalių sąlygų, gelbėtojai sako gyvųjų paieškas tęsiantys.

Kalnuotame Nepalo Katmandu regione dėl lietaus kilusi purvo nuošliauža po purvu palaidojo beveik 30 namų. Išsigelbėję žmonės atrodo tiesiog netekę žado. Daugelis namų čia buvo atstatyti tik visai neseniai, po 2015 metais šalį nusiaubusio itin galingo žemės drebėjimo.

Nelaimė itin skaudi, nes turistų pamėgtoje šalyje dėl koronaviruso pandemijos prasidėjusi ir ekonominė krizė. Tačiau skaudžiausia, kad toli gražu ne visi spėjo pasprukti nuo šlaitu besiritančios didžiulės purvo nuošliaužos.

„Šioje vietoje buvo nušluoti šeši namai. Juose gyveno 16 žmonių, nei vieno kol kas nepavyko rasti. Tik moters kūną, kuriai atrodo buvo apie 70 metų“, – sako vietos gyventojas Khem Shreshta.

Viso nuošliauža nusinešė mažiausiai 11-kos žmonių gyvybes. Lietingasis musonų sezonas Nepale šiemet kaip niekada pragaištingas.

Rugpjūčio viduryje kita dėl lietaus kilusi milžiniška purvo lavina, netoliese esančiame kaime pražudė 36 žmones. Viso šalyje šiemet jau užfiksuota 17 nuošliaužų nusinešusių per pusšimtį gyvybių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų