LeBrono Jameso ir Anthony Daviso duetas nulėmė pirmąją Los Andželo „Lakers“ pergalę Vakarų konferencijos pusfinalyje.

Franko Vogelio auklėtiniai 117:109 (36:20, 31:31, 23:41, 27:17) įveikė Hiustono „Rockets“ ir serijos rezultatas tapo 1 – 1.

A.Davisas nugalėtojams pelnė 34 taškus ir atkovojo 10 kamuolių, L.Jamesas įmetė 28 taškus, sugriebė 11 kamuolių ir atliko devynis rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“ komanda pirmoje mačo pusėje pirmavo 21 taško persvara, per trečiąjį kėlinį praleido 41 tašką ir po šio ketvirčio atsiliko dviem taškais.

L. Jamesas paskutinį kėlinį pradėjo dėjimu, kuriuo lygino rezultatą, o vėliau dar vienu dėjimu išvedė „Lakers“ komandą į priekį. Taip „Lakers“ laimėjo atkarpą 8 – 0 ir komanda daugiau neatsiliko. Vėliau po dar vienos laimėtos atkarpos 9 – 0 ji buvo priekyje 113 – 101.

„Rockets“ paskutiniojo kėlinio pradžioje prametė 12 metimų iš pirmų 15.

Pralaimėjusiems Jamesas Hardenas pelnė 27 taškus, o Russellas Westbrookas surinko tik 10, pataikydamas 4 metimus iš 15. Jis dar atkovojo 13 kamuolių ir padarė septynias klaidas.

„Lakers“: Anthony Davisas 34 (10 atk. kam.), LeBronas Jamesas 28 (11 atk. kam., 9 rez. perd.), Markieffas Morrisas 16, Kyle‘as Kuzma 13, Rajonas Rondo 10, Danny Greenas 9.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 27, Ericas Gordonas 24, P.J.Tuckeris 18, Robertas Covingtonas 17, Danuelis House‘as 13, Russellas Westbrookas 10 (4/15 met., 13 atk. kam.).