Pareigūnės sulaikė smurtautoją: per vieną dieną du kartus sumušė savo brolį

Policijos pagalbos prireikė vyrui, kuris pranėšė, jog jį sumušė jo paties brolis. Į įvykio vietą atvykusios policijos pareigūnės ant vyro veido aptiko smurto žymes. Anot nukentėjusiojo, prieš kelias dienas jį sumušė brolis, o tą patį jis pakartojo į namus grįžęs ir sekančią dieną. Visą situaciją nufilmavo ir laidos „Farai“ operatorius. 

Pasak vyriškio, incidentas įvyko virtuvėje, jų mamos akivaizdoje. 

„Šiandien vėl grįžau namo ir vėl nėra ramybės... Jis jūsų išsigando ir pabėgo, – tikino nukentėjusysis. – Jis pats kabinasi. Sėdžiu virtuvėje, o jis tiesiog nori duoti man į snukį“.

Peštukų motina patvirtino nukentėjusiojo žodžius, kad pirmas smurtauti pradėjo kitas brolis. Iš vaikino pasakojimų sunku suprasti, kiek kartų jis jau buvo sumuštas anksčiau.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pareigūnės sulaikė smurtautoją: per dieną du kartus sumušė savo brolį

Pareigūnė patvirtino, kad už ankstesnį išpuolį prieš šeimos narį smurtautojas buvo išvežtas policijos, už tai jam paskirta kardomoji priemonė. Šiuo metu jam iškelta baudžiamoji byla. 

Apžiūrėjusios nukentėjusyjį pareigūnės išvyko, tačiau tos pačios dienos vakare sulaukė dar vieno pranešimo dėl smurto tuo pačiu adresu, o atvykusias policininkes išsigandęs pranešėjęs pasitiko su peiliu rankose.

Šįkart pareigūnės aptiko ir šviežių smurto žymių. Vaikinas patvirtino, kad vakare grįžus broliui tarp jų įsižiebė naujas konfliktas. 

„Atvarė, pašokinėjo ir dingo... Mamos paklauskite, kas buvo... Aš nespėjau jam pataikyti su tuo daiktu“, – tikino vyriškis, kuris neslėpė apmaudo dėl tokio brolio elgesio. 

Kuo baigėsi smurtautojo paieška žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

Laidą „Farai“ žiūrėkite įprastu metu – kiekvieną ketvirtadienį 19:30 val. per TV3.

NAUJAUSIĄ LAIDĄ RASITE:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų