Jauną moterį pasiekė gniuždanti žinia: vyro neištikimybė – ne baisiausias dalykas

Naują sezoną pradedančioje „TV Pagalbos“ laidoje – dramatiška vienos šeimos santykiu drama. Irena veja marčią Eveliną ir sūnų iš savo namų, nes ši ne tik nesiskaito su ja, bet ir kursto jos sūnų prieš ją. Garbaus amžiaus moteris skundžiasi, kad savo namuose jaučiasi kaip tarnaitė, o čia gyvenanti 23-ejų jos marčia prie nieko neprisideda. Negana to, Evelina tuo pat metu pasiekia žinia ir apie vyro neištikimybę.

„Ji už nieką nemoka, jau antrą dujų balioną iš savo pinigų perku, ji nė kapeikos neatidavė. Dabar yra elektros prisukta už 250 eurų. Turite kuo greičiau iš čia išvažiuoti. Pagyvenai pas mane, tai dabar važiuok pas savo mamą“, – tvirtino moteris, kuri nelinkusi leistis į jokias kalbas su marčia.

Evelina sako, kad anyta ne tik jos ir vyro santykiams kenkia, bet nesutaria ir su visais savo vaikais. Ji su vyru įtaria, kad anyta ketina parduotį namą ir nori kuo greičiau iš čia išvyti ir savo sūnų, kuriam priklauso tik maža dalis gyvenamojo namo.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jauną moterį pasiekė gniuždanti žinia: vyro neištikimybė – ne baisiausias dalykas

„Jūs visiems gyvenimus gadinate. Jūsų dukra aštuoniolikos metų pabėgo iš namų. Vyras griežtai neleidžia vaikščioti pas mamą ir bendrauti su ja, nes jinai gadina šeimas“, – apie nuolatines šeimos rietenas prabilo Evelina.

Pasak jos, net kai ji išvažiuodavo pas savo motiną, marčia ir ten pridarydavo problemų. Išsikelti iš savo namų kategoriškai atsisako ir pats Evelinos mylimasis.

Iš uošvienės namų vejama jauna moteris sulaukė ir dar vienos gniuždančios žinios dėl vyro neištikimybės.

REKLAMA

„Nėra taip, kad su vyru viskas gerai mums... Man pasakė žmonės, aš pati nemačiau, bet jis turi kitą. Parašė, kad šią ir praeitą naktį jo nebuvo, jis buvo su mergina, o aš net ją pažįstu labai gerai“, – graudinosi Evelina, kuri atviravo, jog tai ne pirmas toks kartas, kai vyras negrįžta į namus.

Ar pavyks „TV Pagalbos“ vedėjai Rūtai Filejevai užgesinti beįsiplieskiantį šeimos nesantaikos gaisrą? Ir kokį sprendimą priims likimo talžoma jauna moteris?

Laidos ištrauką žiūrėkite siužete, esančiame straipsnio pradžioje. 

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų