Trečiadienį Portugalijos sostinėje Lisabonoje prasidėjo beveik dvi savaites truksianti futbolo fiesta – Čempionų lyga.

Pirmosiose ketvirtfinalio rungtynėse Paryžiaus „Saint-Germain“ ekipa tik paskutinėmis minutėmis 2:1 pranoko Bergamo „Atalanta“ komandą.

Italų klubas į priekį įsiveržė po Mario Pašaličiaus smūgio 27-ąją minutę. Nors PSG perėmė mačo kontrolę, tačiau užbaigti atakų rezultatyviai jiems nepavyko.

Vaizdas per daug nepasikeitė ir antrajame kėlinyje, kai prancūzai atakavo, tačiau lemiamoje fazėje pritrūkdavo tikslumo.

Galiausiai išlyginti rezultatą pavyko tik 90-tąją minutę, kai po Neymaro perdavimo kamuolys gerai atšoko Marquinhosui, o šis iš visai arti nukreipė kamuolį į vartus.

Vos po trijų minučių PSG sudavė ir lemiamą smūgį, kai po Kyliano Mbappe perdavimo lengvą įvartį pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Maximo Choupo-Motingas.

PSG į Čempionų lygos pusfinalį pateko pirmą kartą nuo 1994 metų.

Pusfinalyje jie susikaus su „RB Leipzig“ ir Madrido „Atletico“ poros nugalėtojais, kurie savo susitikimą žais ketvirtadienį.

Šios rungtynės pasižymėjo geltonų kortelių gausa: „Atalanta“ užsidirbo 6, tuo tarpu PSG – 3.

Prieš šias rungtynes PSG Čempionų lygoje nebuvo laimėję susitikimo prieš Italijos komandą. Iki šiol jie buvo patyrę 2 pralaimėjimus ir 4 kartus sužaidę lygiosiomis.