Jonas Valančiūnas buvo rezultatyvus, tačiau Memfio „Grizzlies“ (33/39) komanda patyrė dar vieną pralaimėjimą. Tyrlerio Jenkinso auklėtiniai 107:122 (17:24, 23:32, 33:27, 34:39) pripažino Bostono „Celtics“ (48/23) klubo pranašumą.

„Grizzlies“ komanda šiąnakt galėjo užsitikrinti vietą papildomoje kovoje dėl atkrintamųjų, bet to nepadarė ir dar nukrito į devintąją vietą, o Portlando „Trail Blazers“ pakilo į aštuntąją.

Laimėjusi „Celtics“ jau buvo užsitikrinusi trečiąją vietą Rytuose ir laimėjo ketvirtą kartą iš eilės.

J.Valančiūnas per 25 minutes pelnė 14 taškų (5/10 dvit., 4/6 baud.), atkovojo 10, perėmė 2 kamuolius ir kartą prasižengė.

Ja Morantas pralaimėjusiems pridėjo 26 taškus ir atliko 13 rezultatyvių perdavimų, bet „Grizzlies“ komandai tai yra šeštas pralaimėjimas per septynias rungtynes.

Ketvirtadienį „Grizzlies“ žais prieš Milvokio „Bucks“ ir pergalės bus reikalinga, jeigu norės dar pakovoti dėl atkrintamųjų.

Pirmajame kėlinyje, kai rezultatas buvo lygus, „Celtics“ spurtavo 33:11 ir atgal nesižvalgė. Komanda vienu metu pirmavo 22 taškais.

„Grizzlies“: Ja Morantas 26 (13 rez. perd.), Brandonas Clarke‘as 15, Jonas Valančiūnas (10 atk. kam.) ir Dillonas Brooksas po 14, Graysonas Allenas 12.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 29 (6 atk. kam.), Gordonas Haywardas ir Kemba Walkeris po 19, Enesas Kanteris ir Marcusas Smartas po 11, Robertas Williamsas 10.