Vyras su karnavaline kauke pratęsė žygį: ginčijosi Kauno apygardos teisme

Sekmadienį į „Rimi“ parduotuvę Naujoje Vilnioje su karnavaline kauke vietoje medicininės pasirodęs vyras nutarė pratęsti savo žygius. Antradienį filmuotame ir socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalintame vaizdo įraše matosi, kaip vyriškis atvyksta į Kauno apygardos teismą ir ginčijasi su jo darbuotoju.

Viską mobiliuoju telefonu filmuojantis vyras greitai atkreipė apsaugos darbuotojo dėmesį, kuris paprašė palikti pastatą, nes kaukė nedengia burnos.

Šiam vyriškis atkirto, jog vakar jam buvo skirtas tik policijos įspėjimas, todėl neketina palikti pastato tol, kol nepasirodys policijos pareigūnai.

„Nematau reikalo išeiti, aš esu su kauke. Ar čia jūsų kompetencija nuspręsti šita kaukė tinkama, ar ne? Pas jus patį yra ne medicininė kaukė, kuo ji skiria nuo mano kaukės?“, – piktinosi jis.

Sekmadienį vyras gailėjosi savo poelgio

Policijos departamento atstovai tv3.lt nurodė, kad sekmadienį 15 val. 31 min. parduotuvės apsaugos darbuotojas pranešė, kad vyko konfliktas su vyru dėl kaukės nešiojimo.

„Atvykus į įvykio vietą pasitiko apsaugos darbuotojas, kuris nurodė, kad į parduotuvę užėjo vyras gimęs 1980 metais, kuris buvo užsidėjęs kaukę, kuri dengia nosį, bet pilnai nedengia burnos.

Asmuo buvo įspėtas, kad tokia kaukė neatitinka nustatytų reikalavimų ir  veido kaukė turi pilnai degti nosį ir burną. Asmuo savo pažeidimą suprato ir atsiprašė“, – pranešė Vilniaus apskr. VPK Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja.

REKLAMA

Pasak „Rimi“ atstovės, toks atvejis buvo vienas, o kiti pirkėjai buvo pakankamai sąmoningi ir drausmingi.

„Pirkėjai buvo pakankamai sąmoningi ir drausmingi. Didžiausias darbas, kurį reikėjo daryti mūsų darbuotojams ir apsaugos darbuotojams, atsakingiems už priežiūrą – tai priminti, kad užsidėtų kaukes.

Daugelis jų geranoriškai užsidėdavo, kurie būdavo užmiršę užsidėti prieš ateidami.

Tie, kurie neturėjo kaukės, eidavo ir čia pat nusipirkdavo. Buvo keli atvejai, kai priminus apie būtinybę dėvėti kaukes pirkėjai išėjo iš parduotuvės“, – teigė R. Keršienė.

Kaip pranešė policijos atstovai, per savaitgalį policijos pareigūnai surašė 11 administracinių nusižengimų protokolų dėl kaukių nedėvėjimo.

Visiems kaukių nedėvėjusiems asmenims skirtos 250 eurų baudos, t. y. pusė minimalios baudos, kurią asmuo turi sumokėti per 15 kalendorinių dienų.


Rašyti komentarą...
:
:(((
2020-08-05 12:41:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na ką gi, žaidžiame demokratija. Kiekvienas piemuo supranta, jei gyvulys neklauso, reikia imtis botago.
Atsakyti
-28

K
Klausimas
2020-08-05 12:33:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai kodėl nebaudžiat tų kurie nonies neuždengia.Štai prekybcentrį per televiziją rodo.Čia normalei burnos neužsidenges
Atsakyti
-10

o
objektyvus
2020-08-05 14:04:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
kvailys, lygioje vietoje keliantis konflikta ir isivaizduoja darantis zygdarbi. Demesio trukumas
Atsakyti
-54

SKAITYTI KOMENTARUS (35)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų