Egipte – milžiniškas naftotiekio sprogimas: yra sužeistų

Egipte – milžiniškas naftotiekio sprogimas greitkelio pašonėje. Sprogus degios žaliavos vamzdžiui užsiliepsnojo dešimtys ten buvusių automobilių. Įtariama, kad nelaimė įvyko dėl naftos nuotėkio.

Kaitrios liepsnos ir milžiniški juodų dūmų stulpai. Neįtikėtinas vaizdas filmuojamas Kairo pašonėje, viename iš pagrindinių į sostinę ir iš jos vedančių greitkelių. Matyti, kaip žmonės toliau nuo gaisro tempia sužeistąjį, o automobiliai tiesiog paskęsta liepsnose.

Sprogo ir užsiliepsnojo greitkelio pašonėje besidriekiantis naftotiekis. Skelbiama, kad vamzdžiai nebuvo sandari, iš jų ant kelio buvo išsiliejusi degi žaliava.

Pasak Egipto naftos ministerijos, nafta veikiausiai užsiliepsnojo nuo automobilių galimai sukeltos kibirkšties. Netrukus po sprogimo naftotiekio sklendės buvo uždarytos, gaisras užgesintas.

Per stebuklą didelis gaisras nepareikalavo aukų, bent jau kol kas apie jas nepranešama. Bet yra mažiausiai 17 sužeistųjų.

„Mano brolis pakliuvo į nelaimę, jo automobilis sudegė. Kai atskubėjome čia, brolis jau buvo policijos komisariate, rašė pareiškimą. O štai ir jo automobilis“, – sako vietos gyventojas Ali Ahmed Zayed.

REKLAMA

Iš transporto priemonės, žinoma, nieko jau nebeliko. Iš viso sudegė bent dvi dešimtys automobilių. Daugumą jų šeimininkams teko palikti ir sprukti, kitaip sudegtų gyvi.

„Jis pasakojo, kad užsiliepsnojo visi automobiliai priekyje ir už jo. Tuomet jis šoko lauk ir spruko, prieš pat automobilio sprogimą“, – pasakoja A. Ahmed Zayed.

Šiuo naftotiekiu žaliava pumpuojama iš Raudonosios jūros uosto į naftos perdirbimo gamykla Kaire. Kodėl vamzdyne buvo nuotėkis – dabar aiškinasi tyrėjai.

 


Rašyti komentarą...
x
xxL
2020-07-15 15:31:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ruskio darbas. Nafta pinga tai sprogdina saudo arabijos tanklaivius, dabar egipto naftotiekį. Gnyda putiną kažkas turėtų nugnybti, nes nėra nieko baisiau kai kompleksuotas neūžauga banditas pradeda vadovauti valstybei.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų