Apie šuns pagrobimą Kaune prabilo kirpėja: šokau ant kapoto mašinos ir sakau – atiduok šunį

Tokios vagystės Kaune dar nebuvo. Iš gyvūnų prekių parduotuvėje esančios kirpyklos vyriškis pavogė garbanotąjį bišoną. Pagriebęs mielą baltą šuniuką, jis įsibrovė į atsitiktinę mašiną ir, pagrasinęs vairuotojai, pareikalavo jį kuo skubiau vežti. Toliau viskas vyko it veiksmo filme.

Gyvūnų prekių parduotuvių tinklo „Kika“ kirpykloje „Akropolyje" garbanotąjį bišoną pagražinusi ir grožio procedūromis palepinusi kirpėja šuniuką įleido į narvą. O pati nuėjo paskambinti šuns šeimininkei, kad ši atvyktų pasiimti savo augintinio.

Tuo metu į patalpas įsiveržė vyriškis, jis griebė šunį ir pasileido pro duris laukan. Kirpėja puolė vytis. Vyrą su brangiu gyvūnu ji pamatė jau sėdintį mašinoje.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Apie šuns pagrobimą Kaune prabilo kirpėja: šokau ant kapoto mašinos ir sakau, atiduok šunį

„Aš pamačiau, kad jis sėdi mašinoje, keleivio vietoje. Aš supratau, kad jis nori bėgt su tuo automobiliu, aš šokau ant kapoto mašinos, tikrąją to žodžio prasme, ir sakau: „atiduok šunį“, – teigė gyvūnų kirpėja Aistė Butėnaitė.

Paaiškėjo, kad vyriškis įšoko į atsitiktinę mašiną, įvažiavusią į „Akropolio" automobilių stovėjimo aikštelę, pagrasino vairuotojai.

REKLAMA

„Kaip filme, įsėdo ir sako: „vežk mane“. Paėmė tos moters rankinę, kur šalia buvo, ir sako: „Veži mane“, – pasakoja A. Butėnaitė.

Vairuotoja stabtelėjo ir persigandusi ėmė šaukti pagalbos, Aistė puolė automobilio vidun.

„Šokau į mašiną ir bandžiau išlupt tą šunį, bet jis nenorėjo atiduot, aš tada rėkiau: „Gelbėkit, gelbėkit“. Atbėgo pora vyrų, atlaisvino rankas ir šuniukas laimingai namie.“

Kirpėja sako, apie pavojų sau net nepagalvojusi, gelbėjusi šunelį. „Kikos“ darbuotojai buvo sukrėsti, kai išgirdo, kokia drama vyko jų parduotuvėje.

„Baisiai sureagavau ir išsigandau, vien dėl mūsų darbuotojos, kolegės. Ji ir bėgiojo po parduotuvę, ir iš mašinos išlupo ten tą“, – teigia pardavėja Nijolė.

Įtariama, kad vyriškis galėjo būti apsvaigęs. Neadekvačiai besielgusio vyro sulaikyti nepavyko, dabar jau situaciją aiškinasi policijos pareigūnai.

Ir policijos pareigūnai, ir gyvūnų prekių parduotuvės atstovai sako, kad tokio incidento nepamenantys. 


Rašyti komentarą...
W
W
2020-07-11 10:22:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tu nuo gimimo durnas, ar siaip, gyvenimas blogas???
Atsakyti
-2

A
Anoniminis
2020-07-11 18:00:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aš tai tikrai ne, o šunį taip , dažniausiai šunis būna malonesni už žmonės!
Atsakyti
-2

B
Bobikas
2020-07-11 07:50:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kazkoks apkvaiselis. Gal apsinarkasines
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų