Karšto romano pabaiga – vyras panoro atgauti prarastus 12 tūkst. eurų

Meilės apakintas vyras dėl mylimosios paaukojo 12 tūkst. eurų. Petras neabejoja, kad naujoji draugė iš pat pradžių buvo sumaniusi planą, kaip ištraukti kuo daugiau pinigų iš jo ir paskui išspirti. Situacija domėjosi gelbėtoja Rūta Filejeva.

Petras pasakoja, kad įsiplieskus šiltiems jausmams Daliai jis jai nieko negailėjo ir dėl jos paėmė 12 tūkstančių eurų paskolą. Už juos Petras mylimajai nupirko televizorių, skalbimo mašiną, patalynę, karnizus, šviestuvus ir net lovą jos vaikui.

„Kai tik pradėjo pinigų mažėti, tada ir buvo santykiams viskas. Pradėjo man meluoti, pasako viena, daro kitą“, – keistą sutapimą įžvelgė nusivylęs vyras, kuris vieną dieną buvo gražiai išprašytas iš sugyventinės namų.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karšto romano pabaiga – vyras panoro atgauti prarastus 12 tūkst. eurų

Santykiams nesusiklosčius vyriškis neabejoja, kad juo norėta pasinaudoti, tad dabar jis nori susigrąžinti daiktus, kuriuos nupirko Daliai.

Visgi moteris nesutinka visko taip lengvai atiduoti ir kaltina vyrą buvus beprotiškai pavydžiu.

„Ką? Ar už dyką tu su manimi gulėjai? Jis geros širdies yra, bet su tokiu pavydžiu žmogumi neįmanoma gyventi, tie visi blogi dalykai nustelbia jo gerumą“, – vyriškio ketinimais atsiimti daiktus piktinosi moteris.

Ar iš tiesų moteris Petro nė kiek nemylėjo ir jai tereikėjo tik pinigų?

Visą laidos ištrauką žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 


Rašyti komentarą...
H
Hm
2020-07-13 08:47:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Viskas tuo ir pasakyta:"už ka,už dyka su manim gulejai". Kaip ir pas didžiaja dauguma,buitine prostitucija.
Atsakyti
-7

N
Na
2020-07-12 22:31:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kvaily ir bažnyčioj muša.
Atsakyti
-3

R
Realija
2020-07-12 22:38:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei su tvarkingu ir nesavanaudziu bei rimtai norinciu gyventi be isskaiciavimų zmogumi,tai ir ta paskola paemus,paskui gyvenant kartu po truputi ir grązina abu. Juk vienos paskolos dviem pavardem nepaimsi.Tik gaila,kad atsiranda nieksų (as nezinau apie sita konkreciai),kur pasinaudoja zmogaus gerumu ,patiklumu,meile,gal netgi noru iškart kurti rimta gyvenima.Labai gaila.Vienas F.Dostojevskio personazas Smerdiakovas pasakė:Kadangi Dievo nėra,viskas galima .Pridursiu::nieksybei ribų nera.
Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (32)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų