Taivane oro uostas siūlo neeilinę pramogą: netikri skrydžiai vilioja išsiilgusius kelionių

Pasiilgote oro uosto, bet nenorite niekur skristi? Vienas Taivano oro uostas rado puikią išeitį. Čia organizuojami netikri skrydžiai dešimtims kelionių išsiilgusių keleivių – jie pereina visus patikros punktus, įsėda į lėktuvą, tačiau niekur taip ir neiškeliauja.

Dešimtys žmonių rikiuojasi Taivano sostinės Taipėjaus Songshano (Songšano) oro uoste prie dokumentų patikros punkto. Atrodo, kad jie ruošiasi skristi svetur, tačiau iš tiesų jie niekur nekeliaus – tik pasėdės lėktuve, o vėliau vėl grįš ten, iš kur atėjo. Tai nauja Songshano oro uosto siūloma pramoga kelionių išsiilgusiems, bet keliauti vis dar bijantiems gyventojams.

Išbandyti naują pramogą panoro net septyni tūkstančiai taivaniečių, o iš jų burtais pasisekė maždaug šešiasdešimčiai žmonių. Laimingieji turi pereiti visus patikros punktus, įsėsti į lėktuvą, ten išklausyti stiuardesių instruktažą apie koronaviruso prevencijos priemones ir tada grįžti atgal taip niekur ir neiškeliavę. Nors skamba keistokai, laimingieji negali atsidžiaugti šia galimybe.

REKLAMA

Tiesa, koronaviruso pandemijos metu duris užvėrusio oro uosto darbuotojai laiko veltui neleido – patalpos buvo renovuojamos. Tad netikri skrydžiai oro uostui yra ir savotiška reklama.

„Norėjome išnaudoti progą, kai oro uoste nevyksta daug tarptautinių skrydžių, ir leisti žmonėms prisiminti ar gal net sužinoti, ką reiškia keliauti lėktuvu. Be to, tai yra šansas parodyti naujausius mūsų oro uosto pokyčius“, – sako oro uosto vadovas Wang Chih-Ching.

Songshano oro uostas keleivius į netikrus skrydžius kvies dar kelias ateinančias savaites. Skaičiuojama, kad dėl koronaviruso pandemijos saloje keleivių sumažėjo beveik šešiasdešimt procentų – valdžia gyventojams draudė skristi svetur, nebent tai daryti jiems buvo būtina. Oficialūs duomenys rodo, kad šiuo metu koronavirusu Taivane vis dar serga tik vienuolika žmonių.


Rašyti komentarą...
H
Hmmm
2020-07-10 09:41:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Is kur tokiu kausu ir atdiranda??? Nupezo visai tie siauraakiai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų