Jaudinanti istorija pakaunėje: šuo pas šeimininkus grįžo po metų

Jaudinanti ir neįtikėtina istorija pakaunėje. Dingęs šuo pas šeimininkę grįžo po metų. Keturkojo savininkė sako dingus augintiniui ilgai jo ieškojo naršė prieglaudų puslapius, skambinėjo, klausinėjo kaimynų, ir jau buvo praradusi viltį. Tačiau po metų išvydo panašaus šuns nuotraukas, kad tai saviškis atpažino iš dėmelių ant letenų, o šunelis savo šeimininkę atpažino iškart.

Jaudinantį šuns Pulgio ir šeimininkės Ilonos susitikimą fiksuoja prieglaudos „Penkta koja“ darbuotojai. Džiaugsmo ašaros ir apsikabinimai – net po metų. O šiandien Ilona jau savame kieme dūksta su atrastu pražuvėliu.

Trejų metų augintinis prapuolė pernai liepos pabaigoje. Buvo praėję vos kelios dienos nuo šunelio motinos mirties- ši buvo jau sena ir nugaišo. Dabar augintinio šeimininkė galvoja, kad šis, matyt, pasileido jos ieškoti ir pasiklydo. Moteris sako ir prieglaudose ieškojo, skelbimus kabino ir visų klausinėjo – bet šuo it prasmego, tad galvojo apie blogiausia, nes gyvena netoli Via Baltica kelio.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jaudinanti istorija pakaunėje: šuo pas šeimininkus grįžo po metų

„Iš po nakties mes jo neradom, dingo ir dingo, galvojom gal pas kaimynus į svečius nuėjo, bet neparėjo tai pradėjom ieškoti. Geras nu. Ne, žinokit, jau metai, mes blogiausia galvojom – autostrada vietoj ta“, – sako šuns šeimininkė Ilona Miklaševičienė.

O kai šią savaitę išvydo paklydėlio nuotrauką socialiniame tinkle – savąjį Pulgį iš kart atpažino: „Tos dėmelės ant kojyčių, nes palyginau su kitom nuotraukom, – tai identiškai pasirodė.“

O išvydęs šeimininkę paklydėlis iš karto veržėsi į glėbį, moteris sako kiek sudvejojusi: „Jisai greičiau atpažino mane, negu aš jį, nes jis kūdas sumenkęs toks, bet paglosčius, jau nebeliko abejonių.“

Vargšą šunelį žmonės per liūtį rado besiblaškantį prie kelio. Permirkusį, sušalusį ir išsigandusį keturkojį nuvežė į veterinarijos kliniką, o vėliau jis pateko į prieglaudą „Penkta koja“.

„Pirmadienį vakare kai buvo ta audra žmonės netoli Kazlų rūdos, kažkur Marijampolės apskrity jį rado, ir nusprendė jį priglausti nes tik jų dėka mes jį ir gavom“, – pasakoja prieglaudos darbuotoja Viktorija Jurkuvėnė.

Mikroschemos šuo neturėjo. Tačiau vos paviešinus nuotrauką socialiniame tinkle – kitą dieną į prieglaudą pasibeldė šeimininkė.

REKLAMA

„Mes net netikėjom istorijos, kad mano prieš metus dingo. Tai buvo laba fain. Atrodė užteko kelių akimirkų ir jis jau visai persimainė, nei buvo pas mus išsigandęs, susigūžęs, – uodegą vizgina džiaugiasi, kad čia jo šeimininkė“, – teigia V. Jurkuvėnė..

Kad šuo po metų sugrįžo į savus namus darbuotojai tai vadina stebuklu.


Rašyti komentarą...
L
Lordas
2020-07-04 06:51:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Net man pasidarė faina.geras straipsnių kas.
Atsakyti
0

R
R.j.
2020-07-04 07:23:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai džiugu, kad atsirado gyvas ir sveikas. Mano dingo prieš dvi dienas....tikiuosi kad irgi atsiras...
Atsakyti
-2

R
Rasa
2020-07-04 21:25:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia graudi,ir grazi ju istorija,as isivaizduoju juos,kokie jie dabar laimingi,rade vienas kita,dziaugiuosi .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų