Nufilmuotas kraupus išpuolis: vyras ėmė smurtauti prieš kolegę, nes nepatiko jos pastaba

Nemalonus incidentas Indijoje. Vyras užsipuolė ir ėmė daužyti savo kolegę vien dėl to, kad ši paprašė jo devėti apsauginę kaukę. 

Smurto protrūkis buvo užfiksuotas Indijoje. Vaizdo stebėjimo kameros nufilmavo, kaip turizmo įmonės darbuotojas įsiuto dėl pasakytos pastabos ir ėmė smurtauti prieš šalia buvusią moterį. Netrukus į pagalbą puolė kitas kolega, bandęs nuraminti užpuoliką ir atitraukti jį nuo moters. Kiti darbuotojai viską stebėjo paklaikę. 

Galiausiai kitas atbėgęs vyras sustabdė visą incidentą. Policija sulaikė užpuoliką ir jam buvo pareikšti įtarimai dėl užpuolimo, jėgos panaudojimo ir sužeidimų. 

Nemalonus incidentas – vaizdo siužete. 


Rašyti komentarą...
E
Ema
2020-07-03 08:37:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laukiniai
Atsakyti
-2

N
Nuomonė
2020-07-03 09:59:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prisikabino kada užsienį tokia baisi juoda bezdžionė,krušk tu ja ir viskas. Nu kad baisu, nekyla noras. Tai žinot ji pradėjo ant visos gatvės šaukt,kad aš esu rasistas ir nekrušu jos. Jai jie elgesi kaip gyvuliai,tai ir bus vadinami gyviais. Baltas durnius,ar neadekvatas irgi yra išvadinamas viskuo. Taip kad žmogus įvertinamas pagal savo elgesį. Neplakit viską i vieną krūvą ir iš bandito nedarykit didvyrių. Spalva čia nei prie ko.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų