Studentų pasididžiavimas – pačių rankomis sukurtas „Mazda RX8“ elektromobilis

Vidaus degimo variklį turinti „Mazda“ reinkarnavosi į elektromobilį. Kauno technikos kolegijos (KTK) studentų rankomis sukurtas elektromobilis „Mazda RX8“ dabar gali važinėti miesto gatvėmis, bet KTK studentai ir dėstytojai tikina, kad tai – ne vienerių metų projektas.

„Užtrukome dvejus su pusę metų. Šiek tiek pastrigdami, nes detalių kartais negavome, tai ne visada rasdavome laiko kartu dirbti, kad galėtų ir dėstytojai ir studentai kartu dirbti prie to projekto, tai nuo automobilio atvežimo į Lietuvą, pirkome jį naudotą Vokietijoje, iki to momento kai užregistravome, iš esmės praėjo su du puse metų“, – teigė KTK dėstytojas Kastytis Laurinaitis.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kauno studentų pasididžiavimas – pačių rankomis sukurtas „Mazda RX8“ elektromobilis

Prie šio projekto dirbęs dėstytojas džiaugiasi, kad kurdami elektrą varomą automobilį didžiausią žinių bagažą gavo studentai.

„Nebuvo keliami jokie išskirtiniai reikalavimai tam automobiliui, tiesiog komponuotas buvo galu varomas automobilis, tikslas buvo, kad jis būtų tvarkingai padarytas, užregistruotas ir turėtų pilną teisę važinėti viešai mieste“, – pasakojo K. Laurinaitis.

Pilnai įkrautas automobilis gali nuvažiuoti apie šimtą kilometrų. Tai nėra labai didelis atstumas, žvelgiant į šiuolaikinius elektromobilius.

Kaip automobilį ketina tobulinti Kauno technikos kolegijos studentai žiūrėkite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Autopilotas“ žiūrėkite kiekvieną šeštadienį 10 val. per TV6.

VISĄ LAIDĄ „AUTOPILOTAS“ ŽIŪRĖKITE:

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų