Pora susižavėjo Sibiro haskiu iš prieglaudos: pasakė, kaip viskas vyko toliau

Daugelis Sibiro haskių savininkų augindami šiuos šunis susiduria su jų hiperaktyvumu ir sunkiai sutramdomu charakteriu. Šie šunys buvo išveisti bėgimui, krovinių tempimui ir auginami šiam darbui, tačiau dažnai haskių šeimininkai tai pamiršta.

TV6 laidoje „Gyvūnų manija“ šios veislės keturkojį iš šunų prieglaudos įsigijusi pora papasakojo, kad haskį nutarė įsigyti kaip ir daugelis kitų – iš pirmo žvilgsnio įsimylėjusi jo akis.

„Jis buvo visas susigūžęs, liūdnas, toks kaulų maišas tiesiog. Pagalvojau, kad reikia pabandyti ir pasiėmėme jį su laikina prieglaudos sutartimi dviems savaitėms, o taip gavosi, kad liko iki pat dabar. Nebegalėjau jo atsisakyti…“, – savo patirtimi įsigijus haskį Tacą dalijosi Agnė Musajevaitė.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pora susižavėjo Sibiro haskiu iš prieglaudos: pasakė, kaip viskas vyko toliau

Šiandien Agnė džiaugiasi, kad jos sprendimas priimti šunį iš prieglaudos buvo teisingas. Pradžioje patyrusi daug streso ir baimės, dabar ji nekeistų net ir šių išgyvenimų, nes Taco jai yra visas gyvenimas.

„Taco yra labai santūrus, labai protingas, labai išlepintas, išdidus, pasipūtęs truputį, labai mus myli, geras, mėgsta iš kitų šunų atiminėti pagalius ir juos sulaužyti, kad jie nežaistų. Žodžiu, labai pavydus vaikinas“, – teigė Agnė.

Jog šuo pavydus, gali patvirtinti ir Agnė vyras Rokas. Vyras pasakoja, kad šuo nuolat tykoja, kada lovoje atsiras laisva vieta ir šis galės atsigulti į jo vietą šalia Agnės.

Taco buvo rastas Kėdainių autobusų stotyje, tad dabar pro šį miestą važiuojanti pora nuolat juokiasi ir primena savo augintiniui, iš kur jis yra kilęs.

Pora juokiasi, gal todėl šuo taip mėgsta agurkus.

Daugiau apie Sibiro haskio veislės šunis rasite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
t
tikrai
2020-06-14 12:15:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
labai grazus suo ir jautrus ir geri zmones jo seimininkai
Atsakyti
-2

N
Na paprastai
2020-06-14 10:57:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Galima pasakyti -kaip faina!
Atsakyti
-6

Žane
2020-06-14 18:11:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuoliai tikri šaunuoliai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų