Nuo koronaviruso vudu šalininkai apsisaugo gamindami natūralias arbatas

Ne kiekviena pasaulio valstybė gali pasigirti gera sveikatos apsaugos sistema ir pažangia medicina, todėl koronaviruso pandemijos priešaky skurdesnės šalys turi suktis kaip tik išmano. Štai Haityje vudu religijos šalininkai jau imasi prevencinių veiksmų ir gamina natūralias arbatas, kurios jų manymu visapusiškai apsaugo žmones nuo koronaviruso.

Vudu praktikuojanti Lamercie Pierre-Charles Haityje ruošia žoleles vaistui nuo koronaviruso gaminti. Nors šalyje COVID-19 atvejų skaičius tik artėja prie tūkstančio, sveikata susirūpinti būtina, nes didžiajai daliai žmonių Vakarų medicinos paslaugos yra per brangios arba neprieinamos.

„Vudu religijoje mes tikime tradicine medicina. Pandemijos priešaky mes privalome ruošti natūralius vaistus kovai su koronavirusu, nes žinome, kad mūsų šalies sveikatos sistema negali įgyvendinti prevencinių priemonių“, – sako Vudu praktikuojanti moteris Lamercie Pierre-Charles.

Lamercie Haičio gyventojams ruošia natūralią arbatą, kurią gamina iš moringos, eukalipto, medaus ir imbiero. Moteris stengiasi, kad ją gertų ne tik suaugusieji, bet ir vaikai. Lamercie šventai tiki, kad ši arbata yra vienintelis būdas, padėsiantis Haičio gyventojams nesusirgti.

„Jei gersite šią arbatą, esu įsitikinusi, kad neapsikrėsite koronavirusu. Mes ją geriame kasdien. Tačiau mes gerbiame izoliacijos priemones – liekame namuose, geriame arbatą ir gerbiame valdžios nurodymus“, – pasakoja L. Pierre-Charles.

Vudu kunigai natūralia medicina žmones nuo COVID-19 gydyti pradėjo dar kovo viduryje. Vudu religija dažnai susiduria su stereotipais ir yra kaltinama dėl įvairių pasaulio negandų sukėlimo. Ne išimtis ir koronavirusas. Tačiau šįkart vudu kunigai jau apsilankė televizijos ir radijo laidose, kad visam pasauliui praneštų, jog jų atliekami „magijos“ ritualai nesukėlė COVID-19 pandemijos ir yra pasiruošę su ja kovoti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų