Jankevičius: Lietuvą nuo koronaviruso gali išgelbėti tik Viktoras

Balandžio 1-oji jau neįsivaizduojama be tradicinių „Auksinių svogūnų“ apdovanojimų. Ne išimtis ir šie metai, tik šįkart dėl pasaulį kaustančio koronaviruso ceremonijoje apžvelgti linksmiausi ir patys geriausi ankstesnių metų pasirodymai ir apdovanojimai.

„Auksiniai svogūnai“ pirmą kartą per savo ilgametę istoriją vyko be publikos, tačiau šįkart renginį vedė net keturi vedėjai. Dvi poros, simbolizuojančios amžiną Lietuvos priešpriešą: kaimas – A. Valinskas ir Justinas Jankevičius – prieš miestą – Kauno elito porą Džildą ir Orestą Vaigauskus.

Justinas Jankevičius ir Arūnas Valinskas nepraleido progos prisiminti ir Viktorą Uspaskichą, kuris visai neseniai „Auksiniuose svogūnuose“ užkūrė tikrai paminėjimo vertą pasirodymą. Negana to, dar ir išbučiavo Kauno mero Visvaldo Matijošaičio ir Arūno Valinsko plikes.

Bet prieš prisimenant šį pasirodymą Justinas Jankevičius pamąstė, kad visgi nuo koronaviruso gali išgelbėti būtent Viktoras Uspaskichas.

„Kam mes čia tuos respiratorius, pirštines perkam? Juk yra atsakymas Lietuvai – Viktoras. Ir vėl eilinį kartą Lietuvą gali išgelbėti Viktoras, nes pas jį yra vibracija visai kitokia negu koronavirusas ir tu jam duok tą koronavirusą ir jisai jį sudraskys“, – Valinskui atskleidė Jankevičius.

„Tau čia šiaip stogelis nuvažiavo, ar kaip?“, – klausė Justino Arūnas.

Visą jų pokalbį ir ankstesnių metų Viktoro Uspaskicho pasirodymą galite pamatyti vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Visą „Auksinių svogūnų“ ceremoniją pamatykite čia:

 


Rašyti komentarą...
T
Tadas
2020-04-01 21:39:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Apgailėtinas humoras.
Atsakyti
0

F
Faktas
2020-04-08 02:36:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tuščiavidūrio netyčinė reklama tuščiavidūriui.Jam atrodo juokinga.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų