Už karantino taisyklių nesilaikymą moteris sulaukė aršaus pareigūnų elgesio

Jau daugiau nei 11 tūkstančių koronaviruso atvejų fiksuojanti Prancūzija, kaip ir kitos Europos šalys, ėmėsi griežtų karantino priemonių. Gatvėse patruliuoja pareigūnai, kurie sulaiko žmones ir skiria jiems baudas už tai, kad jie su savimi neturi reikiamų leidimų, suteikiančių teisę vaikščioti gatvėse, ir nesilaiko karantino. Socialiniuose tinkluose ėmė plisti šokiruojantis vaizdelis, kuriame matyti, ko sulaukė viena dokumentų neturinti ir baudą mokėti atsisakanti moteris.

Vaizdelyje matyti, kaip būrys pareigūnų ant žemės aršiai pargriauna moterį ir ją sulaiko. Tokie veiksmai neliko nepastebėti – vienas prancūzas pasidalijo jais savo socialiniame tinkle „Twitter“. Tačiau internautams labiau užkliuvo ne smurto protrūkis, o tai, kad moterį pargriovę pareigūnai nesilaiko sveikatos reikalavimų – nedėvi specialių kaukių, pirštinių, nesilaiko atstumų.

Tokių vaizdų socialiniuose tinkluose netrūksta ir beveik visuose matyti, kad pareigūnai nedėvi nei kaukių, nei pirštinių sulaikydami potencialius koronavirusu apsikrėtusius asmenis. Tai esą nutinka dėl apsaugos priemonių trūkumo. Kai kurių policijos sąjungų atstovai ragina pareigūnus nepatruliuoti, jei jiems nebus suteikiamos reikalingos apsaugos priemonės.

Negana to, kai kurie prancūzai ėmė kritikuoti pareigūnus ir dėl smurto naudojimo. Esą kai kurie prancūzai užsiksavo, kad pareigūnai naudoja jėgą net ir prieš žmones, kurie turi oficialius dokumentus.

Skaičiuojama, kad nuo trečiadienio policijos pareigūnų išrašytos baudos viršija 500 tūkst. eurų sumą.

Pareigūnų elgesį su karantino taisyklių nesilaikiusia moterimi galite pamatyti vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.


Rašyti komentarą...
r
rita
2020-03-20 14:08:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
as'' jei nesilaikysime grieztumo,tai sedesime iki rudens uzsidare namuose.
Atsakyti
-1

t
tai
2020-03-20 14:26:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
tegul ir pas mus pareigūnai gaudo be reikalo slampinejančius ypač prekybos centruose daugybė slankiojančių nežinia ko paauglių,kurie ateina nusipirkt gumos ar čipsų,sedi ir valgo parduotuvese ar prieigose būriuojasi su alumi
Atsakyti
0

a
aha
2020-03-20 12:57:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
čia tu, azijos beždžione, išmokai rašyti ?
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų