Filmavimo metu užpulta moteris: Gerda Žemaitė dar ilgai negalėjo nustoti drebėti

Moteris su vyru kartu pragyveno daugiau nei penkiolika metų, santuokoje susilaukė vaikelio. Jolanta pasakoja, kad šiuo metu nebemato kartu savęs su savo vyru, kuris ne tik susirado meilužę, bet ir nuolat geria. Moteris pasakoja, kad vos tik ji koją iš namų iškelia, juose kaip mat prisistato meilužė. Šiuo metu poros skyrybų byla nagrinėjama teisme, tačiau jau kuris laikas teismas judviejų neišskiria. Situacija domėjosi gelbėtoja Gerda Žemaitė.

„Vyras ginasi, sako, kad aš išsigalvojau, bereikalingai čia jį kaltinu. Vakar buvo teismas, vėl mūsų neišskyrė, jisai prašo šešių mėnesių bandomojo laikotarpio, nes tikisi, kad mes dar susitaikysime. Aš jam ryte rėkte išrėkiau, kad gyvenime su juo nesitaikysiu ir jam tokios klaidos neatleisiu“, – tikina moteris. 

Nedideliame Lietuvos kaimelyje kalbos ėmė sklisti greitai, tad moteris nusprendė netylėti ir tam padaryti visiems laikams galą. Visgi skyryboms šiuo metu labiausiai koją kiša prasta moters finansinė padėtis. Ji neturi pinigų už kuriuos galėtų pasisamdyti jos interesus atstovaujantį advokatą. Moteris sako, kad net ir šiuo metu pas ją lankantis „TV Pagalbai“ jos vyras yra pas meilužę.  

„Bandome važiuoti ir jeigu mes Justiną rasime pas Astą, tai jums būtų idealus variantas, nes tai būtų jo neištikimybės įrodymas ir faktas. Aš labai tikiuosi, kad mums pasiseks“, – moterį ramino G. Žemaitė.

Visgi atvykusios į Astos namus čia rastas ne Jolantos vyras, o kitas jos draugas. Agresyvus vyras puolė Jolantą ir taip sukėlė moterų išgąstį.

Kuo baigėsi visa ši paini situacija žiūrėkite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3. 

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
S
Svajune
2020-03-21 20:36:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Girdejau kad zmonems sumoka uz filmavimus uztat ir rodo tokius niekus
Atsakyti
-2

K
Kada
2020-03-22 16:48:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
ši, ale zviozda, mano nuomone, baigs cirkintis...Dėmesio stoka... Deja Svajūnė teisi. Niekas jos nemėgsta, bet vistiek lenda ten, kur jai visai nederėtų.
Atsakyti
0

A
As
2020-03-21 20:09:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesamone
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (12)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų